20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Wzmacniacz kuracji Kerastase Nutritive Booster 120ml

Wzmacniacz odżywczy do włosów suchych, element kuracji Fusio Dose czytaj więcej
Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 9595
  • EAN: 3474636158003
  • Producent: Kerastase
  • Dostępność: Produkt wycofany Produkt wycofany
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • 10,25 zł za 100 ml
  • 12,30 zł
szt.
Niedostępny

Masz tak suche włosy, że plączą się i łamią przy każdym czesaniu grzebieniem? Nie możesz ułożyć z nich sensownej fryzury, bo puszą się i elektryzują? Jeśli tak, sięgnij po Wzmacniacz nawilżający Kerastase Nutritive połączony z koncentratem nawilżającym Kerastase Nutritive, a twoje włosy będą gładkie, miłe w dotyku i podatne na stylizację.

Wzmocniona siła nawilżenia

Wzmacniacz nawilżający Kerastase Nutritive to kosmetyk, dzięki któremu twoje włosy będą wreszcie dobrze nawodnione, gładkie, przyjemne w dotyku. Intensyfikuje on siłę koncentratu nawilżającego Kerastase Nutritive i powoduje, że siła olejów jojoba i awokado działa ze zwielokrotnioną mocą. Jeśli twoim włosom brakuje naturalnych lipidów, które odpowiadają za wypełnienie włosów, dobre przyleganie łusek i gładką strukturę, olej z awokado naprawi tę sytuację. Dzięki wniknięciu w głąb włosa nienasyconych kwasów tłuszczowych uzupełni włos o brakujące lipidy, nada mu gładką, zdrową strukturę. Ponadto wzmacniacz zwielokrotni siłę ochronną oleju z awokado, co spowoduje jeszcze większą ochronę włosa przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zwiększy również normalizujące działanie oleju z jojoba, który doprowadza zarówno skórę głowy jak i włosy do stanu równowagi. Lepiej funkcjonująca skóra głowy to lepsze dotlenienie włosów, szybsze wnikanie w nich substancji odżywczych, zdrowsza struktura i ładniejszy wygląd. To dlatego po użyciu Wzmacniacza nawilżającego Kerastase Nutritive połączonego z koncentratem nawilżającym Kerastase Nutritive, twoje włosy są tak zregenerowane, nawilżone i pełne połysku.

Sposób użycia:

należy dobrać odpowiedni koncentrat do pierwszorzędnej potrzeby włosów. Następnie należy dobrać jeden z boosterów odpowiedni do drugorzędnej potrzeby włosów. Wybrany koncentrat i booster należy połączyć ze sobą zgodnie z instrukcją:

1. Weź do ręki Booster i po zdjęciu z niego nasadki nałóż go na koncentrat. Obróć zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż usłyszysz dźwięk „klik”.
2. Inteligentny system odmierzania wypełni Koncentrat odpowiednią ilością Boostera (6ml).
3. Zaczekaj, aż płyn przestanie wypływać, następnie odkręć Booster i przytrzymaj nad Koncentratem, aż przestanie skapywać.
4. Na Koncentrat nakręć aplikator i wstrząśnij zawartość w celu połączenia składników.
5. Spryskaj każde pasmo włosów z odległości 10cm, a następnie wmasuj w długości.
6. Spłucz. Nie wymaga trzymania na włosach.

Produkt przewidziany na 20 aplikacji. UWAGA- BOOSTER MOŻNA ZASTOSOWAĆ TYLKO Z NOWĄ AMPUŁKĄ KERASTASE.

Pojemność: 120ml

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

Informacja na temat cech produktu

Pojemność: 120ml
Producent: Kerastase
Seria: Nutritive Kerastase
Działanie: Nawilżanie, Wzmacnianie

Klienci którzy przeglądali ten produkt przeglądali również te:

Pytania i odpowiedzi