20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Jak zamawiać meble?

Zakup mebli fryzjerskich czy to kosmetycznych to bardzo duża inwestycja dla każdego gabinetu piękności. Z przyjemnością pomożemy Tobie szybko przejść przez całą procedurę zamawiania mebli do Twojego salonu.

  1. W menu znajduje się kategoria "Meble fryzjerskie". Znajdziesz tutaj wszystkie meble jakie mamy w swojej ofercie. Wchodząc na poszczególny mebel, w karcie produktu znajduje się kilka ważnych informacji. Jest to m.in.: dostępność produktu, wybór odpowiedniego skaju, koloru drewna z którego wykonane są meble, rodzaj podstawy do fotela, kolory misy, opcje cenowe, itp.
  2. Kupując meble do salonu, odpowiednio dobierasz do nich zatem skaj, podstawę bądź płytę drewna, z jakiej mebel zostanie stworzony. Na karcie produktu w dodatkowych opcjach po prawej stronie, wymienione są rodzaje skaju do wyboru. Zauważ, że skaje są w różnych cenach. Gdy wybierzesz daną opcję, cena na karcie produktu automatycznie się zmieni. 
  3. Dokładny kolor skaju czy płyty możesz podać w komentarzu do zamówienia, w e-mailu lub telefonicznie.
  4. Gdy zamówienie zostanie już przyjęte do realizacji, wyślemy do Ciebie e-mailem FV Pro-froma zawierającą wszystkie szczegóły dotyczące wyboru mebli. Prosimy o uważne sprawdzenie zgodności zamówienia i potwierdzenie.
  5. Ponieważ większość mebli produkowanych jest na zamówienie Klienta, gdzie czas oczekiwania wynosi ok. 14-21 dni roboczych, wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości min. 20% kwoty zamówienia podanej na Fakturze Pro-forma.
  6. Gdy wpłata zostanie zaksięgowana, zamawiamy meble u producenta.
  7. Po otrzymaniu informacji o gotowości mebli, zadzwonimy do Ciebie z prośbą o wpłatę reszty kwoty zamówienia.
  8. Opłacone meble zostają zlecone do wysyłki (Cena wysyłki uzależniona jest od wagi produktu i podawana w koszyku przy finalizacji zamówienia), a my wystawiamy i wysyłamy dowód zakupu.  

Wszelkie zamiany zamówienia powinny zostać ustalone przed zamówieniem mebli u producenta. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. 510126236 - p. Ania.