20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Loki na długo! Różne sposoby utrwalenia fryzury

Duże grono kobiet, z którymi współpracuję, a które używają termoloków, często prosi mnie o poradę odnośnie stylizacji. Ich największy problemem jest zachowanie trwałości uzyskanych fryzur, które potrafią zniknąć nawet w kilkadziesiąt minut od momentu "ukręcenia". Czy Ty również miałaś kiedykolwiek podobny problem? Jeśli tak to musisz to przeczytać!

Preparaty do stylizacji

kosmetyki do stylizacjiNajbardziej powszechny i na pewno najbardziej skutecznym sposobem utrwalenia uzyskanego skrętu jest wykorzystywanie do tego celu różnych preparatów. W zależności od momentu ich zastosowania, w procesie stylizacji loków, można je podzielić na dwie zasadnicze grupy, a mianowicie na te stosowane przed i te stosowane zaraz po stylizacji.

Preparaty stosowane "przed" stylizacją

Preparaty nakładane na włosy jeszcze przed nałożeniem termoloków, dzięki swoim specyficznym właściwością, pozwalają łatwiej i szybciej modelować włosy i mają pozytywny wpływ na trwałość uzyskanego efektu. Różnego rodzaju pianki, emulsje czy kremy ułatwiają kręcenie, wygładzają, dodają blasku i chronią otrzymaną fryzurę. Przykładem produktu, stosowanego "przed", jest pianka Tigi Catwalk CURLESQUE STRONG MOUSSE.

Preparaty stowane "po" stylizacji

Drugą grupę stanowią preparaty używane zaraz po stylizacji. Zaliczają się do nich przede wszystkim lakiery do włosów o  różnym stopniu utrwalenia (od niskiego po super mocny). Profesjonalne lakiery nakładane na włosy usztywniają, uzyskaną  w wyniku stylizacji, fryzurę nadając jej połysku, chroniąc ją i nie pozostawiają zbędnych śladów.

Reasumując

Reasumując. Modelując włosy, za pomocą termoloków, w celu uzyskania długotrwałego efektu należy wspomagać się różnymi profesjonalnymi preparatami zarówno przed jak i po stylizacji. Całą gamę takich preparatów wraz z opisami i sposobem zastosowania znajdziesz na stronie: http://www.pro-sprzet.pl/category/stylizacja-wlosów. Wejdź i przekonaj się jak możesz skutecznie poprawić wygląd swojej fryzury!