20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Lusterko Valera Vanity

Lusterko podświetlane

czytaj więcej
Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 8094
  • EAN: 7610558618003
  • Producent: Valera
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 11,90 zł
PRODUKT NIEDOSTĘPNY, W ZAMIAN POLECAMY
Lusterko Efalock
Lusterko Efalock

136,44 zł
114,70 zł

Najwyższej jakości oraz w pełni profesjonalne lusterko Valera Vanity to najlepszy wybór, który sprawi się zarówno w użytku domowym jak i profesjonalnym.

Daj się zaskoczyć

To rewelacyjne lusterko obracane o 360 stopni pozwala na różne ustawienia kąta nachylenia. Lusterko posiada dwie strony – jedno zwykłe oraz drugie powiększające 3-krotnie. Ponadto lusterko posiada łagodnie wbudowane oświetlenie.

Jest nam miło zakomunikować wszystkim stałym oraz przyszłym klientom, że w naszym sklepie został uruchomiony system naliczania punktów za zakupy. Ilość naliczonych punktów uzależniona jest od wartości zamówienia oraz dodatkowo za wystawienie opinii o kupionych produktach.
Zebrane punkty możecie Państwo przeznaczyć na zakup kolejnych towarów z kategorii „Produkty za punkty”.

Warunkiem skorzystania ze specjalnego  systemu punktowego jest założenie indywidualnego konta Klienta w naszym sklepie (rejestracja - założenie konta). Tylko Klienci zalogowani mają możliwość w trakcie przeglądania oferty sprawdzić ile punktów zyskają kupując dany towar.
Teraz poza konkurencyjnymi cenami oraz kuszącymi rabatami wyróżnia nas jeszcze jedna, dodatkowa  cecha - punkty za zakupy! Dlatego kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowe punkty do wykorzystania w przyszłości. Więcej na te temat tutaj. Zapraszamy

Informacja na temat cech produktu
Producent: Valera
Typ: Lusterka