20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Sauna ozonowa Life Booster Fox, ultradźwiękowa do włosów

Profesjonalne urządzenie Life Booster Fox, które niesamowicie wzmacnia włosy

czytaj więcej
Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 1279
 • EAN: 5904993463000
 • Producent: Fox
 • Dostępność: 2-5 dni roboczych
 • Dostawa od: 18,00 zł
 • 4 540,34 zł
szt.
Rata już od:
Masz firmę? Weź w leasing

Przedstawiamy Państwu jedno z urządzeń, które na rynku fryzjerskim odnosi w przeciągu ostatnich kilku miesięcy wielki sukces. Jest to sauna ozonowa Life Booster Fox. Sprzęt, który jest łatwy w obsłudze, dobrze prezentuje się w salonie a efekty są na tyle zaskakujące, że fryzjerzy coraz częściej zakupują ten sprzęt przy otwieraniu swoich salonów.

Magiczna moc sauny stojącej ozonowej FOX LIFE BOOSTER, która dostępna jest wyłącznie w salonie fryzjerskim. Woda posiada ukrytą moc. Potrafi wniknąć głęboko we włosy, jej potencjał może spowodować zwiększenie ich objętości, wzmocnienie efektów kuracji. Urządzenie powstało w wyniku koncentracji uwagi na tej właśnie mocy wody. Dzięki systemowi dokładnie kontrolowanych fal ultradźwiękowych, w sposób nieprzerwany wytwarza on ogromną ilość mikroskopijnej, leczniczej mgiełki. Urządzenie wykorzystując magiczną siłę wody, intensywnie wspomaga kurację włosów. Obecnie, w czasach gdy stosowanie trwałej ondulacji i farbowanie włosów należą do powszechnych zabiegów, właśnie zdrowe włosy stały się tym czego chcemy najbardziej. Po etapie projektowania fryzur przechodząc do pielęgnacji włosów LIFE BOOSTER wprowadza specjalną kurację dla włosów.

Odzyskiwanie naturalnych, zdrowych włosów dzięki sile wody

Pielęgnacja włosów zazwyczaj zakłada bezpośrednie nałożenie środka pielęgnacyjnego na włosy. Ten sposób jest jedną z możliwości skutecznej naprawy uszkodzonych włosów, niemniej ma on pewne ograniczenia. Pragnąc uzyskać większą efektywność w pielęgnacji uszkodzonych włosów, należy spowodować, by jak największa ilość środka pielęgnacyjnego przeniknęła głęboko w ich wnętrze. LIFE BOOSTER wykorzystując moc wody, pomaga cząstkom substancji pielęgnacyjnej przedostać się w głąb uszkodzonych włosów, dotrzeć do zniszczonych obszarów każdego z nich.

Co oznaczają zniszczone włosy?

Oznaczają one stan, w którym łuska odpada, a elementy wewnętrzne wydostają się na zewnątrz. Szczególnie utrata CMC (cell mam brane complex – kompleksu błony komórkowej) powoduje powstanie wielu „szczelin” we włosie. Tak powstałe „kanały” nie tylko umożliwiają przedostanie się składników trwałej ondulacji oraz barwników barwiących środków chemicznych do wewnątrz włosa, lecz również powodują uwalnianie białka z jego wnętrza.

W związku z tym ważnym zadaniem pielęgnacji włosów jest wypełnienie powstałych pomiędzy łuskami „kanałów” środkiem pielęgnacyjnym,

OPIS URZĄDZENIA

Kopuła została zaprojektowana na sposób umożliwiający regulacją kąta podniesienia. Po założeniu kopuły klient doznaje uczucia ulgi, nie mając przy tym przed oczami żadnego fragmentu kopuły. Dzięki tej konstrukcji klient nie doznaje uczucia zamknięcia, ani stresu. Minimalne wymagania co do miejsca przechowywania. Kopułę można podnosić pionowo, dzięki czemu nie jest potrzebne miejsce na jej przechowywanie.

 

przod life booster

 

Kontrola temperatury i ilości mgiełki

Urządzenie wyposażone jest w system wytwarzania mgiełki wykorzystujący sondę ultradzwiękową.
W porównaniu z mgiełką wytwarzaną przez gorącą parę, kontrola temperatury mikromgiełki jest na tyle skuteczna, że pozwala klientowi czuć się komfortowo podczas trwania kuracji. Ponadto istnieje możliwość regulowania ilości wytwarzanej mgiełki. Ze względu na fakt, iż taka kontrola uwzględnia stosowany środek oraz stan włosów, każda kuracja zostaje przeprowadzona przy użyciu odpowiedniej ilości mgiełki. Możliwa jest także automatyczna regulacja poziomu mgiełki, temperatury oraz czasu pracy.
 

panel life booster

Łatwa regulacja wysokości

Wysokość korpusu można łatwo regulować, dostosowując ją do wzrostu klienta. Duża dźwignia ułatwia fryzjerowi uchwyt i zapewnia płynną regulację.
 
korpus life booster
 
Zbiornik na wodę dla 20 klientów
Duży zbiornik na wodę, wskazujący poziom pozostałej wewnątrz wody, zapewnia – przy całkowitym napełnieniu – obsługę 20 klientów (przy założeniu 8 minutowego użytkowania dla każdego klienta). Gwarantuje to, nawet przy dużej liczbie klientów, płynne działanie urządzenia przez długi czas.
 
 
Osobne kanaliki dla powietrza chłodzącego i mgiełki
Mgiełka wydobywająca się z boków wewnątrz kopuły łagodnie otacza całą głowę. Schłodzone powietrze podawane w tym samym czasie ze środka tylnej części kopuły, pozwala na szybkie schłodzenie podgrzanej mgiełki.
 
Wygodny zbiornik spustowy zapobiega nieprzyjemnym wyciekom wody
Skroplona mgiełka, pozostająca w kopule, transportowana jest ze zbiornika spustowego z łączonej części elementu górnego przez rowek znajdujący się wewnątrz krawędzi kopuły. Dodatkowo dysze do rozpylania mgły znajdujące się w górnej części kopuły (w 6 miejscach) posiadają kształt zapobiegający skapywaniu wody bezpośrednio na włosy klienta.
 
tyl ife booster
 
Moc urządzenia: 700W
 
OPIS PROCESU PODSTAWOWEGO
 1. Mycie szamponem - Po umyciu włosów szamponem należy je dobrze wysuszyć przy pomocy ręcznika.
 2. Stosowanie kuracji - Równomiernie nałożyć na włosy preparat pielęgnacyjny. Aby mgiełka została rozprowadzona jednolicie, końce włosów muszą pozostawać luźne i być ułożone w taki sposób, by pukle włosów nie nakładały się na siebie. Następnie zawinąć włosy w turban ręcznika.
 3. Przygotowanie - Założyć kopułę na głowę, regulując korpus LIFE BOOSTER w taki sposób, by poduszeczka na kark dotykała turbanu, po czym nałożyć osłonę na twarz. Dzięki temu proces będzie przebiegał płynnie. Należy podkreślić, iż zakładanie osłony na twarz nie sprawia problemów i nie zajmuje dużo czasu. Ponadto osłona twarzy znajdująca się nad turbanem nie dotyka bezpośrednio twarzy klienta, dlatego nie zachodzi potrzeba jej wymiany przy każdym użyciu.
4. Podgrzewanie
Mgiełka działa w sposób etapowy. Podgrzewanie rozpoczyna zgodnie z ustawionym poziomem. Duże ilości mgiełki zaczynają gromadzić się wokół głowy. Mgiełka unosi się również delikatnie ponad kopułą. LIFE BOOSTER sprawia przyjemny efekt wizualny w salonie – klientki z pewnością wykażą zainteresowanie kuracją nawet bez specjalnych wyjaśnień ze strony obsługi salonu.
 
5. Idealny do wielokrotnego zastosowania
Kopuła otwierając się wywołuje w użytkownikach pozytywne wrażenie. Zachęca do korzystanie nawet w przypadku, gdy włosy wymagają większej ilości kuracji. Dzięki temu, że kopuła otwiera się w sposób wygodny, można łatwo zastosować drugą i trzecią kurację bez konieczności dokonywania regulacji ustawień. Wygoda stosowania LIFE BOOSTER jest nieoceniona.
 
6.  Nagrzewanie
Podgrzewanie zaczyna się zgodnie z nastawionym poziomem. Dzięki temu, że temperatura mgiełki kontrolowana jest przez mikrokomputer, uzyskuje się jej optymalną wysokość (40-500C). Urządzenie zostało zaprojektowane w sposób, który zapewnia klientom komfortowe spędzenie czasu podczas terapii.
Osiąga się to przede wszystkim dzięki specjalnej konstrukcji kopuły, która gwarantuje najdogodniejsze kąty ustawienia, dzięki czemu nie zasłania ona pola widzenia klienta. Osłona twarzy uszczelniająca głowę klienta jest również zaprojektowana w sposób szczególny, pozwalający na stosunkowo swobodne poruszanie szyją.
 
7. Chłodzenie
Po zakończeniu nagrzewania, co sygnalizowane jest dźwiękiem, rozpoczyna się etap chłodzenia. Nadmuchiwane przez wentylator powietrze szybko schładza i odświeża powietrze wewnątrz kopuły. Pozwala to na utrwalenie środka leczniczego, dając jednocześnie uczucie odświeżenia.

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

Informacja na temat cech produktu

Moc urządzenia: 700w
Sposób mocowania: czteroramienny statyw (regulowana wysokość 83-96cm)
Funkcja ozonu: tak
Czasomierz: tak
Sposób mocowania: Czteroramienny statyw (regulowana wysokość 83-96cm)
Funkcje dodatkowe: Dwa programy automatyczne, Elektroniczna regulacja ilości pary, Sterowanie manualne, system fal ultradźwiękowych, Zbiornik na kondense
Dostępne kolory: biały
Regulacja temperatury: elektroniczna
Gwarancja: 12 miesięcy od daty zakupu

Klienci którzy przeglądali ten produkt przeglądali również te:

Nawilżacz Panda VPO 800 z ozonem (wersja stojąca) Sauny do włosów, nawilżacze Panda
3 199,88 zł
W magazynie producenta
 • Nawilżacz Fox CONDITION OZONE Sauny do włosów, nawilżacze Fox 5904993460092
 • Nawilżacz Fox CONDITION OZONE Sauny do włosów, nawilżacze Fox 5904993460092
 • Nawilżacz Fox CONDITION OZONE Sauny do włosów, nawilżacze Fox 5904993460092
Nawilżacz Fox CONDITION OZONE Sauny do włosów, nawilżacze Fox 5904993460092
1 042,19 zł
Mała ilość (wysyłka w 24h)
5/5 (opinii: 13)

Pytania i odpowiedzi

Opinie o Sauna ozonowa Life Booster Fox, ultradźwiękowa do włosów

dodaj opinię
Jak weryfikujemy recenzje?
K
Kinga
28-02-2018

bardzo dobrej jakości produkt, spełnia swoje funkcje jak przedstawia producent. produkt dotarł w stosunkowo krótkim czasie, co powoduje jeszcze większe zadowolenie.

Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
A
A
19-04-2017

...Zakupiony produkt spełnia moje oczekiwania... Uważam, że jest wart swojej ceny... Bardzo polecam...

Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem
I
Irmina
28-03-2017

POLECAM

Recenzja zweryfikowana, potwierdzona zakupem