20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Zakup myjni do salonu fryzjerskiego z funkcją masażu – warto zainwestować?

 

Taki zabieg, który pozwoli odpowiednio odprężyć się i zrelaksować, zwłaszcza po ciężkim, długim dniu z pewnością doceni każda klientka i chętnie skusi się na mycie głowy, połączone z błogim dla ciała i zmysłów masażem. Sprawdź więc, czy eleganckie, innowacyjne myjnie fryzjerskie z masażem są pożądanym meblem i w Twoim salonie.

myjnie fryzjerskie z funkcja masażu

Myjnia z masażem – jak funkcjonuje?

Z myciem głowy wcale nie należy się spieszyć, wręcz przeciwnie. Im wolniej jest wykonany taki zabieg, tym lepiej dla włosów. Ważne jednak, by podczas mycia włosów, fryzjerka wykonała również kilkuminutowy masaż. Koliste ruchy, prowadzone od czoła, do szyi z pewnością pozwolą się rewelacyjnie odprężyć, ale również oczyszczą skórę głowy i pobudzą jej mikrokrążenie, co wzmocni cebulki i zapobiegnie nadmiernemu wypadaniu włosów. Możesz jednak zapewnić klientce jeszcze więcej luksusu i komfortu, zapraszając ją na niezwykle wygodny fotel z opcją masażu. To wyjątkowy czas, spędzony w Twoim salonie, kiedy wraz z przyjemnym uczuciem odprężenia, zniknie stres i uda się choć na chwilę zapomnieć o bolączkach codziennego dnia.

Myjnie, które podniosą prestiż w Twoim salonie fryzjerskim

Warto podkreślić, że myjnie fryzjerskie z funkcją masażu nie tylko pozwolą Ci zaoferować usługi na wyższym poziomie, ale przede wszystkim odmienią wizualnie Twój salon. To niezwykle eleganckie, ciekawie zaprojektowane fotele, które pod względem fasonu i koloru dopasujesz do każdej stylizacji. Takie luksusowe meble fryzjerskie z pewnością przyciągnie uwagę klientek i idealnie wpisze się w modną i wyrafinowaną aranżację salonu.

Szczególnie polecanym modelem jest np. myjnia fryzjerska z opcją masażu Ayala Techno bądź model Ayala Technology. To myjka, która charakteryzuje się niezwykle nowoczesnym designem. Sama zdecydujesz, czy do Twojego salonu będzie pasować obicie o bardziej stonowanym czy też żywym kolorze. Opcja masażu zapewni Twoim klientom błogie chwile, a Tobie bardzo dobre opinie na rynku. Ayala to gwarancja wysokiej jakości i dobrego stylu.

Myjnia Ayala TECHNOLOGY z masażem wibracyjnym

myjnia fryzjerska ayala techno masaż

Myjnia Ayala TECHNO z masażem wibracyjnym

myjnia fryzjerska ayala techno masaż 2

Jeśli nie wyobrażasz sobie, że fotel nie posiada podnóżka, to zwróć uwagę na model Panda GINZA III LUX. To myjka fryzjerska z masażem, ale również z regulowanym elektrycznie podnóżkiem. Panda Ginza to unikalny styl, zamknięty w prostych, ale niezwykle wyrafinowanych kształtach. Na tym fotelu Twoi klienci z pewnością zechcą jeszcze wiele razy usiąść, korzystając przy okazji z Twoich usług. Dostępna szeroka kolorystyka fotela pozwoli Ci natomiast idealnie dopasować mebel do stylizacji w Twoim salonie.

Myjnia Panda GINZA III LUX

myjnia fryzjerska z masażem panda ginza

Pełen profesjonalizm i ponadczasową elegancję oferuje też firma ItalPro. Przykładem tutaj jest myjnia fryzjerska z masażem ItalPro Vibia. To fotel, który rozłożysz niemal do pozycji leżącej, w razie potrzeby ustawisz wygodny podnóżek i zapewnisz klientom różne stopnie wibracji. Taką myjkę wyeksponujesz na widocznym miejscu, a klienci naprawdę poczują się rozluźnieni, zwłaszcza, że będą mogli wybrać dowolny masaż spośród aż kilkunastu różnych programów.

Myjnia Italpro Vibia fryzjerska, masaż, elektryczna regulacja dostępna w 48h

myjnia fryzjerska z masażem italpro

Warto inwestować w myjkę z masażem?

Oferowanie klientkom relaksującego masażu zarówno ciała, jak i głowy zdecydowanie podniesie prestiż Twojego salonu fryzjerskiego i pozwoli Ci się wyróżnić na tle konkurencji. Wiele osób zwyczajnie nie ma czasu, by rozpieścić się chwilą masażu, natomiast wiedząc, że to właśnie u Ciebie może się odprężyć, z pewnością częściej umówi się na wizytę. To dlatego inwestujesz w ekspres do kawy, zapewniasz swoim klientkom ciekawą lekturę w postaci czasopism i gazet i to dlatego warto pomyśleć również o myjce, która pozwoli Ci oferować usługi na profesjonalnym poziomie.

Masaż głowy – kilka minut, które czynią cuda

Każdy fryzjer wie, że profesjonalne kosmetyki do włosów są wspaniałe dla włosów ale najlepszym sposobem na wypadające i osłabione włosy jest właśnie masaż głowy. Masaż głowy wyjątkowo dobrze rozluźnia mięśnie i poprawia mikrokrążenie. To przyspiesza wymianę składników odżywczych oraz eliminowanie szkodliwych toksyn.

Jak wykonać masaż głowy, by przyniósł pożądane skutki?

  • na początku użyj szamponu do włosów i umyj dokładnie włosy, wykonując lekkie, okrężne ruchy palców na całej powierzchni głowy. Nie należy zbyt mocno uciskać, ani szorować głowy paznokciami. Ważne jest tutaj by potem dokładnie spłukać włosy.
  • Włosy ponownie umyj szamponem i tym razem masuj głowę, najlepiej około 4 – 5 minut. Masaż rozpocznij od linii czoła i kładąc palce obu dłoni na czole, okrężnymi ruchami przesuwaj się po linii skroni, za uszami, aż do samego karku. Następnie powtórz czynność znów do czoła, ale tym razem masując środek głowy.
  • Włosy obficie spłucz i na koniec owiń ręcznikiem. Włosów nie pocieraj, zwłaszcza jeśli są długie. Jeśli ręcznik pozostawisz na głowie na kilka minut, to również skutecznie osuszysz włosy, ale bez żadnych uszkodzeń mechanicznych.

Taki masaż warto też wykonywać przynajmniej raz na tydzień w domu, ale zdecydowanie warto oddać się w ręce profesjonalisty w salonie fryzjerskim. Zobacz wszystkie myjnie fryzjerskie z masażem, które są dostępne w naszym sklepie.