20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Turmalinowe prostownice do włosów – dobre rozwiązanie dla każdej z nas!

 

Na pewno choć raz w życiu prostowałaś włosy – u fryzjera lub samodzielnie w domu. Wszystkie wiemy, jak pięknie wyglądają wtedy pasma, jednak efekt ten nie utrzymuje się na długo. Dlatego warto mieć w domu dobrą prostownicę, która łatwo i bezpiecznie zagwarantuje nam profesjonalną stylizację. wyprostowane włosy

Turmalin – cudowne kryształki

Wszystkim, którzy chcą zaznać luksusu idealnie gładkich włosów, polecam prostownice o płytkach wykonanych z turmalinu lub pokrytych jego warstwą. Przede wszystkim dlatego, że materiał ten emituje jony ujemne podczas nagrzewania płytek. To zaś zbawiennie działa na nasze włosy, bo zapobiega ich elektryzowaniu i puszeniu się! Kryształki turmalinu, zawarte w płytkach na całej ich długości, jonizują powietrze wokół włosów, a jednocześnie emitują ciepło podczerwone. Dzięki temu pasma świetnie nagrzewają się od środka, więc ich stylizacja jest łatwa i szybka, a co najważniejsze – skuteczna. Ciepło podczerwone zamyka też łuski włosów, co w efekcie daje nam doskonale nawilżone i lśniące pasma. Warto też wspomnieć, że dzięki zastosowaniu turmalinu fryzura staje się łatwiejsza do ułożenia. To właśnie dlatego prostownice turmalinowe są tak często wybierane do stylizacji.

Najważniejsze cechy dobrej prostownicy

Efekt naturalnie lśniących i gładkich włosów to oczywiście zasługa turmalinowych płytek grzewczych. Ale dobra prostownica powinna posiadać coś więcej – szereg kluczowych funkcji. Przy zakupie koniecznie zwróć uwagę, aby wybrane urządzenie posiadało ruchome i zaokrąglone płytki grzewcze, jak np. model Ermila Magic Straight. Dzięki temu wyprostujesz włosy równomiernie i szybko na całej ich długości. Dzięki zaokrągleniom płytek będziesz też mogła stworzyć fale na włosach. Profesjonalne urządzenia posiadają specjalną technologię szybkiego nagrzewania płytek. Ma ją m.in. model: Ga.ma CP3 dodatkowo wyposażony w nowoczesną i estetyczną obudowę. Pamiętaj, aby prostownica koniecznie posiadała cyfrową regulację temperatury grzania płytek. Oferują ją niemal wszyscy renomowani producenci sprzętu fryzjerskiego. Szczególnie polecam model Valera Swiss'X AGILITY IONIC, którego płytki nagrzewają się do 230 stopni C. Świetnym wyborem będzie też model Fox SAMBA, o regulacji temperatury 80-220 stopni C. Możesz także zakupić model, który ma wbudowany laserowy generator jonów ujemnych, np. Ga.ma G-Style OXY ACTIVE. Urządzenie gwarantuje, że fryzura nie będzie się elektryzować, a włosy pozostaną idealnie gładkie.

Miłe dodatki

Profesjonalna prostownica turmalinowa powinna, oprócz wyżej wymienionych cech, posiadać także dodatkowe udogodnienia. Zwróć więc uwagę na obrotowy i dostatecznie długi przewód zasilający, który zapewni wygodę pracy. Powinien on mieć ok. 3 metry długości. Dobrej jakości prostownica może być wyposażona także w specjalną powłokę antybakteryjną płytek grzewczych. Często wykonana jest ona z cząsteczek srebra, jak np. w modelu Ga.ma CP1 NOVA Digital ION PLUS. Trwała i estetycznie wykonana obudowa to podstawa dobrego urządzenia. Wybierz więc taką, która nie nagrzewa się i jest specjalnie izolowana. Na rynku dostępne są też prostownice zdobione w piękne wzory, a nawet kryształy Swarovskiego. Niektórzy producenci dołączają do swoich urządzeń miłe dodatki, np. pokrowiec na prostownicę lub rączkę, na której można postawić gorący przyrząd. Bezpieczną i wygodną stylizację gwarantują najlepsi producenci prostownic na rynku: BaByliss Pro, Ga.ma, Fox, Wahl, Valera, GHD, Jaguar i Efalock. W ich ofercie na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie!