20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Jak czyścić maszynki do strzyżenia Moser?

 

Zarówno Twoi Klienci, jak i Twój sprzęt będą Ci wdzięczni, jeśli odpowiednio wyczyścisz i zadbasz o swój zestaw noży. Odpowiednia pielęgnacja widoczna jest podczas cięcia i wydłuża żywotność sprzętu nawet trzykrotnie.

maszynki moser

Dlaczego?

Regularne czyszczenie i pielęgnacja gwarantują, że Twoja maszynka Moser będzie cieszyć się długim żywotem. Smarowanie i pielęgnacja zmniejszają tarcie i wzrost temperatury oraz zużycie związane z zestawem noży, a także chronią przed wpływem środowiska. Zaniedbanie pielęgnacji zwiększa obciążenie maszynki, prowadząc do zdecydowanie większego zużycia oraz zmniejszenia żywotności akumulatora i wydajności cięcia

W jaki sposób czyścić?

Większość maszynek do strzyżenia Moser wyposażone są w system szybkiej wymiany ostrzy "Quick Change". Ten system szybkiej zmiany pozwala łatwo i bardzo szybko wyjąć zestaw ostrzy z maszynki. Zestaw ostrzy należy czyścić szczotką po każdym strzyżeniu. Zdemontuj ostrze, wyczyść za pomocą pędzla i nasmaruj. Załóż z powrotem ostrze.

W przypadku braku systemu Quick Change

Proszę odkręcić zestaw ostrzy za pomocą śrubokrętu w przypadku maszynki do strzyżenia, które nie są wyposażone w system szybkiej wymiany. Oczyść górne i dolne ostrze za pomocą pędzla i nasmaruj powierzchnie tnące. Ponownie przykręcić górne i dolne ostrze do urządzenia po smarowaniu

Następnie należy uruchomić maszynę na ok. 10 sekund, aby równomiernie rozprowadzić olej po powierzchni cięcia.
Nasze filmy z obsługą ostrzy pokazują dokładnie, jak to zrobić. Po prostu kliknij odpowiedni film.

Używaj regularnie produktów do dezynfekcji maszynek!

https://www.youtube.com/watch?v=_W8oJJTOsyI


Zobacz jak utrzymać odpowiednio ostrza maszynki Moser 1400.

https://www.youtube.com/watch?v=zeV1jQekgDk&t=6s


Zobacz jak utrzymać odpowiednio ostrza maszynki Moser 1230.

https://www.youtube.com/watch?v=WfDzHOPqFec


Zobacz jak utrzymać odpowiednio ostrza maszynki Moser 1233

https://www.youtube.com/watch?v=2AGjiIqmLgU

Zobacz jak utrzymać odpowiednio ostrza maszynki Moser 1245

Jak widać na filmik o maszynki Moser można zadbać w bardzo szybki i przyjemny sposób. Dlatego polecamy powyższe modele do użytku domowego jak i profesjonalnego.