20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Właściwa pielęgnacja dłoni pt. "Dłonie Twoją wizytówką"

 

Mówi się, że „ oczy są odzwierciedleniem duszy”. Pewnie to prawda, bowiem to oczy zdradzają nasz nastrój, pokazują czy jesteśmy szczęśliwi, czy też smutni, czy bujamy w obłokach, czy też twardo stąpamy po ziemi. Myślę, że każda kobieta zgodzi się z tym stwierdzeniem, niemniej jednak uważam również, że każda kobieta zgodzi się faktem, iż dłonie stanowią naszą wizytówkę. Przecież bardzo często uwidaczniamy tę cześć naszego ciała, gestykulując, witając się z kimś, czy też obdarowując kogoś delikatnym jak powiew wiatru muśnięciem dłoni. Dlatego koniecznie należy jak najlepiej zadbać o nasze dłonie, by zawsze stanowiły nasz niezapomniany atrybut będący źródłem nieocenionych wrażeń.

pielegnacja

Co składa się na właściwą pielęgnację dłoni?

Oczywiście trudno jednym zdaniem odpowiedzieć na to pytanie. Przecież dłonie to nie tylko nasza skóra, która powinna być delikatna i gładka, ale również nasze paznokcie, które powinny być pięknie wypiłowane i estetycznie wyglądające. Mówiąc o paznokciach koniecznie należy wspomnieć o pilnikach i polerkach jak również o żelach, olejkach czy też utwardzaczach i oliwkach. Przykładem fantastycznej odżywki regenerującej do paznokci może być w tym miejscu odżywka Extra Strong Herome Nail Hardener, która perfekcyjnie odżywi nasze paznokcie oraz zmiękczy skórki wokół paznokci. Bardzo przydatny może okazać się także wybielacz do paznokci Herome Glamour Nail Whitener Glamour, dzięki któremu szybko i skutecznie pozbędziemy się wszelkich przebarwień z naszych paznokci i uzyskamy efekt francuskiego manicure.

Delikatna i gładka skóra dłoni

Jak już zostało wspomniane delikatna i gładka skóra dłoni to nieodzowny element pięknie wyglądających dłoni. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nie każda kobiet ma taką skórę. Ale co ważne, każda kobieta może taką mieć. Podstawą w tym miejscu jest oczywiście znakomity balsam do dłoni Ecolab Silonda Lipid, który posiada nie tylko właściwości regenerujące ale również ochronne. Raz na jakiś czas warto także skorzystać z zabiegu parafinowego na dłonie, który jest nieocenionym zabiegiem leczniczym i regenerującym gwarantującym idealnie gładką skórę naszych dłoni. Taki zabieg można wykonać w gabinecie kosmetycznym, ale nic nie stoi na przeszkodzie by móc skorzystać z tej formy relaksu w zaciszu domowego ogniska. Idealnym przykładem może być w tym miejscu podgrzewacz do parafiny, który idealnie sprawdzi się w użytku domowym, dzięki prostej i łatwej obsłudze zagwarantuje nam niesamowity relaks dłoni.

Krok po kroku a osiągniemy to co chcemy

Jak w przypadku pielęgnacji włosów tak również w przypadku pielęgnacji naszych dłoni ważna jest konsekwencja, systematyczność oraz kompleksowe podejście. Tylko takie nastawienie zapewni nam pełnowymiarowy sukces i sprawi, że dotyk naszej dłoni, bez względu na to czy będzie zamierzony czy przypadkowy będzie źródłem nieocenionej przyjemności i niczym powiew delikatnego wiatru na długo pozostanie w pamięci tych, których obdarowaliśmy naszym dotykiem.