20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

RÉTRO NOUVEAU koloryzacja L’Oreal Professionnel

 

loreal professionnelJeśli chodzi o farby Loreal Professionnel na sezon jesień/zima 2012/13 wyraźnie dostrzec można inspirację stylem lat 50-tych i 60-tych ubiegłego wieku. Nie przypadkiem kolekcja zatytułowana została zresztą RÉTRO NOUVEAU. Kolekcja prezentuje fryzury, które stanowią unikalne połączenie charakterystycznego stylu retro z odważnymi kolorami, które mogą przypaść do gustu także współczesnej kobiecie.

koloryzacja-loreal

Prezentowanie przez L’Oréal Professionnel fryzury cechują się wyrafinowaniem nawiązującym do stylu dawnych ikon filmu i mody, jednakże do ich stworzenia wykorzystano także innowacyjne techniki koloryzacji.

Cała kolekcja opiera się na efekcie tzw. „Gry cieni”. Ta nowoczesna technika koloryzacji wykorzystuje efekt lekkiego przyciemnienia włosów u ich nasady, co w praktyce oznacza, że fryzura wygląda dość naturalnie mimo zastosowania intensywnych kolorów, a odrosty nie są zbyt widoczne.

Odzwierciedleniem ducha kolekcji RÉTRO NOUVEAU L’Oréal Professionnel są wizerunki stworzone przez stylistkę L’Orel Professionel Odile Gilbert. We wszystkich trzech stylizacjach wykorzystano wspomniany efekt „Gry cieni” połączony z najmodniejszymi kolorami sezonu.

Kusząca miedź” to wizerunek, dla którego powstania inspiracją był styl francuskiej gwiazdy ekranu Brigitte Bardot. Fryzura BB RÉTRO NOUVEAU to kompozycja z długich, pofalowanych, wyraźnie uniesionych u nasady włosów w odcieniach głębokiej wirującej miedzi. To propozycja dla kobiet odważnych, które nie boją się mocnych efektów.

Zalotny blond” z kolei jest wizerunkiem inspirowanym stylem słynnej brytyjskiej modelki Twiggy. Połączenie świetlistego, chłodnego odcieniu blond z krótką fryzurą o wyraźnie chłopięcym charakterze to idealna propozycja dla pań, które lubią krótkie, androgyniczne fryzury, zawierające pierwiastki męskie i żeńskie.

Uwodzicielski fiolet” natomiast jest wyraźnym odwołaniem do stylu młodej Liz Tyalor –to ultrakobieca fryzura o dużej objętości w odcieniach głębokiego fioletu. Włosy zostały ułożone w klasyczne fale nawiązujące do stylu retro w wydaniu amerykańskim.