20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Ranking lokówko-suszarek do włosów

 

Lokówko-suszarka czyli połączenie urządzenia do tworzenia loków z urządzeniem do suszenia włosów. Zatem można stwierdzić, że jest to dosyć wygodne urządzenia 2w1. Na rynku można spotkać wiele modeli lokówko-suszarek z różnymi właściwościami. Owe właściwości mogą dotyczyć, takich kwestii jak: moc urządzenia, regulacja temperatury i siła nawiewu, średnica szczotki oraz wyposażenie dodatkowe w postaci wymiennych końcówek lub dodatkowych funkcji na przykład w postaci jonizacji. W naszym rankingu lokówko-suszarek chcemy przedstawić sprzęt, który jest przede wszystkim dobry i bezpieczny dla naszych włosów. Ranking obejmuje trzy modele.

3. LOKÓWKO-SUSZARKA VALERA TURBO STYLE 1000 TOURMALINE

Nasz ranking zaczniemy od trzeciego miejsca na którym widzimy lokówko-suszarkę Valera TURBO STYLE 1000 TOURMALINE, która posiada moc 1000W. Warto wspomnieć, że ten model posiada funkcję jonizacji, która sprawia, że nasze włosy nie będą się elektryzować. Lokówko-suszarka została wyposażona także w aż trzy wymienne końcówki oraz posiada przycisk zimnego powietrza. Valera czyli producent tego sprzętu gwarantuje, że ten model jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu na pewno nie sprawi nam żadnego problemu.lokówko-suszarka-do włosów 3

2. LOKÓWKO-SUSZARKA BABYLISS PRO BLUE LIGHTNING 32MM

Na drugim miejscu rankingu lokówko-suszarek uplasował się model BaByliss Pro BLUE LIGHTNING 32mm, który został wyposażony w aluminiowy korpus. Dodatkowo model BLUE LIGHTNING posiada praktyczny przełącznik oraz dwa zakresy nawiewu. Warto wspomnieć, że owa lokówko-suszarka ma nowoczesny design dzięki czemu jest idealnym urządzeniem dla osób ceniących nowoczesność.

lokówko-suszarka do włosów 2

1. LOKÓWKO-SUSZARKA BABYLISS BAB2770E ROTATING 800

I tak bezkonkurencyjnie na 1 miejscu rankingu lokówko-suszarek znalazła się szczotka obrotowa BaByliss Pro BAB2770E Rotating 800 . Dlaczego to urządzenie jest na pierwszym miejscu? Przede wszystkim dlatego, że jest to pierwsza na rynku obrotowa suszarko-lokówka, która wspaniale nadaje się do suszenia i stylizacji włosów. Model ROTATING 800 dodatkowo został wyposażony w aż dwie wymienne końcówki oraz w funkcję jonizacji. Jak przekonuje firma BaByliss Pro, urządzenie maksymalnie dba o bezpieczeństwo naszych włosów.

lokówko suszarka do włosów 1