20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Prostownice do robienia loków – jedno urządzenie do wszystkiego!

 

Prostownica do włosów to obecnie urządzenie niezbędne niemal każdej kobiecie. Na pewno jednak większość z nas ma w domu prostownicę przeznaczoną tylko do wygładzania pasm. A czy słyszałyście już, że prostownica może też zrobić loki? Pomyśl, jak dobrze byłoby mieć jedno urządzenie do wszystkiego – nowoczesne, wyposażone w szereg udogodnień, całkowicie bezpieczne, a przy tym zdolne „wyczarować” na głowie naprawdę fantazyjne fryzury! Dzięki prostownicy z funkcją robienia loków możesz cieszyć się sporymi możliwościami stylizacji. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na zakup profesjonalnego urządzenia, wyeliminujesz problemy z jego ciągłymi naprawami, a sobie zapewnisz maksymalną wygodę korzystania. prostownica do robienia loków Zdecydowanie polecam wypróbowanie specjalnej prostownicy do loków. Obecnie na rynku można spotkać takie urządzenia coraz częściej, a każde z nich wyposażone jest we wszystko, o czym tylko możesz pomyśleć. Ponieważ najlepsi producenci sprzętu fryzjerskiego prześcigają się w nowościach i udogodnieniach, masz gwarancję zakupu dobrego urządzenia po konkurencyjnej cenie. Sprawdźmy więc, na co możemy liczyć.

Nieograniczone możliwości stylizacji!

Jeśli szukasz prostownicy, która nie tylko idealnie wygładzi Twoje włosy, ale też stworzy na nich fale i loki, skup się na urządzeniach z zaokrąglonymi końcówkami. Płytki grzewcze takich prostownic mogą być wykonane z najróżniejszych materiałów: ceramiki, turmalinu, tytanu lub metalu, ale najważniejsze, żeby były osadzone w zaokrąglonym obramowaniu. Dzięki niemu, podczas manipulowania urządzeniem, będą tworzyć się upragnione loki. Godna polecenia jest też prostownica firmy BaByliss Pro Straight & Curl BAB2071E. Ona również posiada płytki (25 mm), ale jej wyjątkową zaletą jest specjalna Sol-Gel, która sprawia, że płytki są bardzo gładkie i powierzchnia płytek jest ekstremalnie wytrzymała. W efekcie pasma stają się idealnie gładkie i naturalnie błyszczące, a dodatkowo mamy zapewnioną ochronę struktury włosa. Płytki grzewcze powinny być też ruchome, co sprawi, że świetnie dopasują się do kształtu nawiniętych na prostownicę pasm i wymodelują je na całej ich szerokości. Takie rozwiązanie oferuje m.in. model firmy Wahl Cutek Ceramic ADVANCED. Ta prostownica o ceramicznych płytkach posiada też regulator temperatury oraz funkcję szybkiego nagrzewania. Przy tym jest stosunkowo niedroga (kosztuje około 100 zł), więc śmiało można w nią zainwestować. Polecam też Cerion Curve firmy Tondeo. To w pełni profesjonalne urządzenie posiada płytki ceramiczno-turmalinowe, dzięki czemu wytwarza zbawienne dla fryzury jony ujemne. Nie elektryzuje włosów, które stają się przez to łatwe do ułożenia. Posiada też dość spory zakres regulacji temperatury grzania – 120-230 stopni C, więc nadaje się do każdego rodzaju włosów: od grubych po cienkie. Funkcję jonizacji posiada też urządzenie Babyliss Pro BAB2225TTE Smooth Coni. W porównaniu do poprzedniego modelu ta prostownica charakteryzuje się dość wąskimi płytkami – od 16mm. Dzięki temu stworzy na naszej głowie skręty i drobniejsze loki, a także uniesie włosy u ich nasady.

Szeroki wybór urządzeń

Długo można by wymieniać godnych polecenia producentów i ich urządzenia. Aby podsumować zestawienie, warto przypomnieć sobie zalety, które każda dobra prostownica z funkcją robienia loków musi posiadać: cyfrową regulację temperatury i jej szeroki zakres, szybki czas nagrzewania płytek, ruchome płytki osadzone w zaokrąglonej obudowie, diodę LED, sygnalizującą gotowość urządzenia do pracy, a także odpowiednio długi kabel zasilający (najlepiej ok. 3-metrowy). Producenci, których ofertę warto poznać, to: BaByliss Pro, Ga.ma, Valera, Tondeo, Farouk oraz Wahl.