20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Odkryj moc witamin w najnowszej serii kosmetyków Chenice Kerabond

 

Chenice Kerabond to najnowsza seria profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Cechą charakterystyczną tej serii jest skład owych kosmetyków. Bowiem powstały one na bazie czystych związków aminokwasów oraz licznych multiwitamin, które są materiałem budulcowym naszych włosów. Owe kosmetyki są adresowane przede wszystkim do kobiet, które mają zniszczone włosy, na skutek deficytu licznych substancji odżywczych i witamin. Dzięki tym kosmetykom, każda kobieta ma szansę uzdrowić swoje włosy i polepszyć ich kondycję uzupełniając braki witamin w swoich włosach.

chenice

Dostarcz swoim włosom witamin

Zniszczone włosy najczęściej są oznaką braku witamin. Dlatego też podejmując walkę z takimi włosami punktem wyjścia jest uzupełnienie we włosach licznych substancji odżywczych i witamin. Prostym sposobem na uzdrowienie naszych włosów jest szampon Chenice Kerabond 250ml, który powstał na bazie czystych związków aminokwasów oraz licznych witamin. Szampon dostarczy włosom zniszczonych wszystkich najpotrzebniejszych składników odżywczych i w ten sposób odbuduje zniszczoną strukturę naszych włosów. Działanie szamponu wspomoże maska do włosów Chenice Kerabond oraz multiwitaminowy olejek do włosów Chebice Krabond. Zarówno maska jak i olejek przywrócą włosom gładkość, sprężystość i odpowiednie kształt. Ponadto uzupełnią we włosach brakujące witaminy i sprawią, że włosy będą we wspaniałej kondycji.

Przełom w pielęgnacji włosów zniszczonych

Włosy zniszczone to takie, którym brakuje substancji odżywczych i witamin. Dlatego też należy jak najszybciej uzupełnić ich brak. Prawdziwym przełomem w pielęgnacji włosów zniszczonych są właśnie kosmetyki Chenice Kerabond, które można określić jako prawdziwą bombę witaminową. Owe kosmetyki powstały na bazie licznych substancji odżywczych, witamin i czystych związków aminokwasów. Wybierając te kosmetyki do pielęgnacji dostarczasz swoim włosom niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania włosów witamin.