20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Najskuteczniejsze triki, dzięki którym dodasz włosom objętości

 

Czy cienkie i delikatne włosy muszą być powodem kompleksów i złego samopoczucia? Otóż nie! Bowiem specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę najskuteczniejszych trików, dzięki którym dodasz swoim włosom objętości.

objętość włosów

  • Odpowiednie odżywki z polimerami

Cały sekret pielęgnacji włosów cienkich i delikatnych tkwi w odpowiednich kosmetykach, które powstały specjalnie z myślą o włosach cienkich i delikatnych. Takie kosmetyki na ogół posiadają w swoim składzie polimery, które osadzają się na włosach i w ten sposób zwiększają ich objętość. Dlatego wybieraj dla swoich włosów odżywki do zwiekszenia objętości aby w najlepszy sposób o nie zadbać.

  • Regularne mycie włosów

W sytuacji kiedy Twoje włosy mają skłonność do nadmiernego przetłuszczania się, szybko tracą swoją puszystość i objętość. W takiej sytuacji warto sięgnąć po szampony, które skutecznie odświeżą włosy i dodadzą im puszystości. Pamiętaj także o tym, by włosy myć regularnie.

  • Gruba szczotka do włosów

Do modelowania włosów używaj grubej szczotki o dużej średnicy z tworzywa, najlepiej z dziurkami w środku. Podczas suszenia włosów jednocześnie wyciągaj włosy na szczotce jak i podkręcaj je.

  • Zainwestuj w grube wałki

Kiedy Twoim włosom brakuje objętości dobrze byłoby gdybyś zainwestowała chociaż w kilka sztuk dużych wałków. Przydadzą Ci się do nakręcania włosów przed ich wysuszeniem. Pamiętaj o tym, że im większa średnica wałków, tym większą objętość włosów osiągniesz.

Taka suszaka jest niemal niezastąpiona podczas suszenia cienkich i delikatnych włosów.

  • Artystyczny nieład na głowie

Tworząc na włosach tzw. artystyczny efekt szybko osiągniesz rezultat pełnej fryzury i zwiększonej objętości swoich włosów.

  • Niewielka zmiana przedziałka

Jeśli przedziałek zawsze robiłaś po tej samej stronie, to włosy zdążyły się już przyzwyczaić i włosy kładą się gładko przy skórze. Dlatego też warto robić przedziałek w różnych miejscach. Dzięki temu nie tylko zmienisz fryzurę, ale także zwiększysz objętość swoich włosów.

  • Odpowiednia technika suszenia

Susz włosy w głową w dół dzięki temu Twoje włosy nabiorą niesamowitej objętości.

  • Stosuj pianki do włosów typu push-up

Do stylizacji włosów wybieraj kosmetyki polecane do włosów cienkich i delikatnych. Tego rodzaju kosmetyki ochraniają włosy przed działaniem wilgoci, która sprawia, że włosy tracą swoją puszystość.

Jeśli Twoim problemem są cienkie i delikatne włosy, to skorzystaj z listy naszych porad a zobaczysz jak szybko i skutecznie można zwiększyć ich objętość.