20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Najnowsza linia keratynowa Chi Keratin

 

Zapewne wiele kobiet wie, że keratyna stanowi podstawowy budulec naszych włosów. Niewielki brak keratyny w naszych włosach od razu odbija się na ich wyglądzie i kondycji. Mamy wówczas do czynienia z włosami przesuszonymi i potrzebującymi odbudowy. To właśnie z myślą o takich włosach powstały najnowsze kosmetyki do włosów Farouk Chi Keratin, które w krótkim czasie uzupełnią brak tego podstawowego budulca w naszych włosach.

Chi-Keratin

Cząsteczki keratyny? W jakich kosmetykach je znajdziemy?

Tak jak już wspomniałam najnowsza linia kosmetyków Chi Keratin powstała na bazie keratyny. W skład tej serii wchodzi między innymi znakomita odżywka do włosów Farouk Chi Keratin, która zawiera w swoim składzie nie tylko drogocenną keratynę, ale także esencjonalne olejki pielęgnacyjne, które zapewnią włosom optymalny poziom wilgoci oraz piękny blask i połysk. Keratyna szybko i skutecznie odbuduje włosy i wzmocni je na całej długości. Oczywiście odżywka to tylko jeden z kosmetyków wchodzących w skład tej serii. Nie możemy oczywiście pominąć szamponu do włosów Farouk Chi Keratin, który delikatnie oczyszcza włosy z osadu i jednocześnie odbudowuje i wzmacnia włosy. Uzupełnia we włosach optymalny poziom keratyny. Dodatkowo szampon posiada w swoim składzie olejek jojoba oraz olejek arganowy, dzięki którym włosy będą lekkie i lśniące. Bardzo dobrym wyborem dla włosów suchych i potrzebujących odbudowy będzie odżywka bez spłukiwania Farouk Chi Keratin, która ma bardzo silne właściwości nawilżające i regenerujące. Odżywka posiada w swoim składzie naturalne białko keratynowe, które odbudowuje uszkodzone partie włosów. Dodatkowo odżywka przeciwdziała łamliwości i kruchości włosów. Uzupełnieniem całej pielęgnacji włosów zniszczonych i suchych jest oczywiście jedwab do włosów Farouk Chi Keratin, który nie tylko odbuduje, nawilży ale przede wszystkim uzdrowi włosy. Jedwab wnika do wnętrza włosów odbudowując zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną strukturę. Dzięki niemu włosy na zawsze będą gładkie, zdrowe i mocne.

Pamiętaj, keratyna to podstawa

Tak jak wspomniałam na początku artykułu keratyna stanowi podstawowy i fundamentalny budulec naszych włosów. Nic więc dziwnego, że brak tego składnika od razu odbija się na wyglądzie naszych włosów. Na szczęście dzięki najnowszej serii kosmetyków Farouk Chi Keratin szybko i skutecznie możemy uzupełnić niedobór keratyny w naszych włosów. Optymalny poziom tego składnika to warunek pięknych, zdrowych i mocnych włosów. Spełnienie tego warunku teraz jest bardzo proste.