20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Męska strona pielęgnacji ciała i włosów

 

męska pielęgnacjaNasze pragnienia i potrzeby uzależnione są od wielu czynników miedzy innymi od wieku, naszych upodobań, indywidualnych preferencji jak również od płci. W tym miejscu chciałabym się skupić na specyficznych potrzebach męskiej pielęgnacji ciała i włosów, która jak się okazuje rządzi się zupełnie innymi prawami a niżeli kobieca pielęgnacja. Zdając sobie sprawę z tego jak sceptyczne może być podejście wielu mężczyzn do kwestii pielęgnacji włosów oraz ciała chciałabym Wam uświadomić, że z punktu widzenia kobiet Wy także powinniście kompleksowo zadbać o kondycję Waszych włosów jak również wygląd Waszego ciała i nie mam tutaj na myśli tylko i wyłącznie siłowni.

Różne problemy męskich włosów

Wielu mężczyzn boryka się z różnorodnymi problemami dotyczącymi włosów. Mogą to być problemy związane ze skłonnością do powstawania łupieżu na włosach, problemy związane z wypadającymi włosami jak również z łojotokiem czy też przesuszeniem skóry głowy. W przypadku mężczyzn, którzy mają problem z łupieżem na włosach z całą odpowiedzialnością polecam znakomity szampon przeciwłupieżowy American Crew Anti Dandruff Shampoo, dzięki któremu szybko i skutecznie pozbędą się swojego zmartwienia. Natomiast dla mężczyzn, którzy martwią się z powodu wypadających włosów bardzo skuteczny może okazać się szampon American Crew Hair Recovery Shampoo oraz pianka American Crew Hair Recovery Foam. Wskazane jest także używanie plastrów American Crew Hair Recovery Patch, które stanowią dopełnienie całej terapii.

Włosy normalne i przetłuszczające się

W związku z tym, że każdy rodzaj włosów ma inne potrzeby i wymagania, musicie panowie dopasować kosmetyk do specyficznych potrzeb Waszych włosów. I tak w przypadku włosów normalnych idealnie sprawdzi się szampon American Crew Classic Daily Moisturizing Shampoo.

Jednoczesna pielęgnacja ciała i włosów u mężczyzn

kosmetyki american crewZdecydowana liczba mężczyzn z natury bywa bardzo wygodna a co się z tym wiąże zazwyczaj szukacie idealnego sposobu na wszelkie Wasze problemy. Tak samo bywa w przypadku pielęgnacji ciała i włosów. Na szczęście firma American Crew doskonale rozumiejąc Wasze skłonności i upodobania wyszła Wam naprzeciw, wypuszczając na rynek znakomity kosmetyk American Crew Classic 3 in 1, który stanowi szampon, odżywkę i żel pod prysznic w jednym. Takie rozwiązanie z pewnością w pełni usatysfakcjonuje nie jednego z Was.

Pamiętajcie: pielęgnacja to podstawa

Mężczyźni i kobiety są od siebie całkowicie różni. W związku z tym, że włosy u mężczyzn mają zupełnie inne potrzeby a niżeli u kobiet, konieczne jest używanie kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała opracowanych specjalnie z myślą o mężczyznach. Tylko takie nastawienie przyniesie Wam satysfakcjonujące efekty. Niemniej jednak to, co łączy zarówno panie i panów w kwestii pielęgnacji to świadomość, tego, że owa pielęgnacja to podstawa jeśli pragniemy mieć zdrowe włosy i piękne ciało.