20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Loki prostownicą czyli jak wykonać wspaniałe loki przy użyciu prostownicy

 

Madzia nasza fryzjerka w firmie zajmująca się doradztwem jeśli chodzi o kosmetyki i sprzęt fryzjerski przyszła kilka dni temu do mnie mówiąc „Daj mi prostownice, którą też zrobię fajne loki”. Myślę „ok, Madziu spokojnie” ale po chwili mówię „Słuchaj mamy fajnego BaByliss-a”. Na początku zwątpienie bo przecież prostownica służy do prostowania ale w tej samej chwili przypomniało mi się szkolenie, na którym styliści pokazywali w jaki sposób można wykorzystać prostownice do robienia loków. Dlaczego poleciłam tą prostownice BaByliss PRO? Ponieważ posiada idealnie zaokrąglone płytki dzięki, którym jest możliwość robienia fantastycznych loków.

loki prostownica

Jak zrobić loki prostownicą?

Myślisz pewnie w tej chwili, że sama tego nie wykonam. Uwierz mi, że nie jest to trudne. Wystarczy odpowiedni sprzęt i kilka tricków. Jest kilka możliwości np. „Bierzemy pasmo włosów, chwytamy prostownicą u nasady i po prostu przeciągam do dołu kręcąc prostownicą”, „bierzecie pasmo włosów i zaciskacie pasmo w prostownicy jednocześnie przesuwając prostownice w dół i wywijając do środka.” Na forum raz słyszałam określenie „czynność tą można porównać do zakręcania papieru na nożyczki dzięki czemu wychodzą nam takie spiralki”. Ale rzeczywiście coś w tym stylu.

Czym najlepiej utrwalić fryzurę?

Oprócz prostownicy BaByliss PRO, którą poleciłam Madzi dodatkowo można użyć do podkreślania i utrwalenia skrętów specjalne kosmetyki do tego przeznaczone, które możesz znaleźć tutaj. Klientki bardzo je sobie chwalą. Fryzura na imprezę, spotkania, randki już za nami…