20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Kosmetyki Goldwell Kerasilk Rich Care Keratin – najlepszy wybór do włosów zniszczonych

 

Problem zniszczonych i wymagających odbudowy włosów jest bardzo powszechny. Nic więc dziwnego, że na rynku z profesjonalnymi kosmetykami do włosów pojawiają się coraz to nowsze propozycje do pielęgnacji włosów zniszczonych. Stąd też propozycja marki Goldwell, która w ostatnich dniach wypuściła na rynek nową serię kosmetyków Kerasilk Rich Care, która została opracowana specjalnie z myślą o kobietach, które na co dzień borykają się z problemem zniszczonych włosów. Przyjrzyjmy się zatem bliżej co dokładnie przygotowała dla nas firm Goldwell.

goldwell keratin

Kompleksowa oferta

W przypadku pielęgnacji włosów zniszczonych bardzo istotne jest nasze zaangażowanie i podejście. Ważne, żeby pielęgnacja takich włosów była systematyczna i pełnowymiarowa. Dlatego też firma Goldwell przygotowała dla nas pełną linię produktów. I jak to zazwyczaj bywa z pielęgnacją włosów podstawą jest szampon Goldwell Kerasilk Rich Care Keratin, który powstał na bazie keratyny, olejku jojoba, protein jedwabiu oraz lipidów. Warto zauważyć, że taki dobór składników skutecznie odbuduje nasze włosy i sprawi, że w końcu będą takie o jakich marzymy. Warto także stosować maskę do włosów Goldwell Kerasilk Rich Care, która podobnie jak szampon powstała na bazie takich samych składników. Maska jednak charakteryzuje się bardzo silnym działaniem dlatego jej stosowanie jest równie ważne jak stosowanie szamponu. Oczywiście nie możemy także zapomnieć o odżywce Goldwell Kerasilk Rich Care Keratin, która sprawi, że włosy będą bardzo mocne, zdrowe i zdecydowanie bardziej gładkie i podatniejsze na układanie. Chcąc jednak w profesjonalny sposób zadbać o swoje zniszczone włosy koniecznie należy uzupełnić kurację stosując fluid do włosów Goldwell Kerasilk Rich Care Keratin, która została opracowana specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów zniszczonych oraz trudnych do ułożenia.

Twój sposób na zdrowe włosy

Tak jak już wspomniałam pielęgnacja włosów zniszczonych wymaga od nas pełnowymiarowego podejścia i stosowania profesjonalnych kosmetyków do włosów. Dlatego jeśli chcecie w szybki i skuteczny sposób uporać się z problemem zniszczonych i trudnych do ułożenia włosów to już dziś postawcie na nową serię kosmetyków Goldwell bowiem są one gwarancją Waszego sukcesu i spełnionych marzeń.