20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Keratynowe brazylijskie prostowanie włosów

 

Współczesny świat to permanentny rozwój, który zauważalny jest niemalże w każdej dziedzinie życia. Jego oznaki widoczne są również w świecie profesjonalnego fryzjerstwa gdzie możemy skorzystać z coraz to nowszych i bardziej przydatnych zabiegów fryzjerskich. Jednym z takich zabiegów, który podbił serca wielu kobiet jest zabieg brazylijskiego prostowania włosów, który odmienił życie wielu paniom. Warto wspomnieć, że ten zabieg jest znakomitą alternatywą dla trwałego i chemicznego prostowania włosów. Jednak nie jest on tak szkodliwy i inwazyjny, dzięki czemu dba o kondycję i strukturę włosów. Jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które męczą się z codziennym, uciążliwym prostowaniem włosów, oraz mają włosy matowe, nadmiernie puszące się, zniszczone oraz po licznych zabiegach chemicznych.

keratynowe brazylijskie prostowanie włosów

Nasz sklep poleca!

Po zapoznaniu się z opiniami naszych klientek, które używały czy to w domowym zaciszu czy w salonie fryzjerskim preparatów do keratynowego prostowania polecamy zestaw Inoar, który w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Co musisz wiedziećważne

Zanim przeprowadzisz zabieg keratynowy musisz wiedzieć, że:

  • efekt utrzymuje się około trzy miesiące
  • prostowanie keratynowe jest bezpieczne dla włosów
  • zabieg można wykonać w domowym zaciszu
  • tańsze kosmetyki do keratynowego prostowania często niszczą włosy, a efekt krótko się utrzymuje.
  • przy zabiegu należy mieć prostownicę, która nagrzewa się do 230 stopni oraz suszarkę, która szybko wysuszy włosy
  • warto również posiadać grzebień oraz klipsy bez metalowych części.

Zabieg, który odmienia życie

W dzisiejszych czasach bardzo dużo mówi się o inwestowaniu we własny wygląd. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się profesjonalne zabiegi fryzjerskie. Tak samo dzieje się w przypadku keratynowego prostowania włosów. Owy zabieg szybko i skutecznie odmienia wygląd naszych włosów. Oczywiście nie szkodzi naszym włosom a dodatkowo je nawilża, uodparnia i przede wszystkim perfekcyjnie wygładza. Odtąd uciążliwe i męczące codzienne prostowanie włosów może należeć już do przeszłości. Wystarczy, że już dziś zdecydujesz się na zabieg brazylijskiego prostowania włosów a odmienisz nie tylko swoje włosy ale także ułatwisz swoje życie i zrealizujesz swoje marzenia.