20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Kerastase CHROMA CAPTIVE ochrona koloru włosów

 

Naukowcy działu zaawansowanych badań w laboratoriach L’Oreal, po 7 latach oraz po złożeniu 11 patentów, wymyślili nową technologię zatrzymującą kolor we włosach farbowanych, nawet do 40 dni od zabiegu koloryzacji.

Nowa Technologia System Capture w laboratoriach L’Oreal

Użyta w nowej serii Kerastase Chroma Captive technologia, to połączenie trzech uniwersalnych składników, które dbają o zachowanie głębi, blasku i trwałości koloru.

Technologia Systeme Capture

Podstawowym składnikiem Systeme Caprute jest glikonian cynku, który tworzy i wzmacnia połączenia między czynnikami koloryzującymi we włóknie włosa. Dzięki niemu pigment na dłużej pozostaje we włosach, nie wypłukuje się zbyt szybko.

Drugim sztabowym składnikiem jest olejek lniany, który tworzy warstwę ochronną na powierzchni włosa. Dzięki swoim właściwościom zabezpiecza włos przed szkodliwy działaniem czynników zawartych w twardej wodzie. Powłoka na włosie idealnie odbija światło, sprawiając wrażenie bardzo wysokiego połysku włosów.

Dodatkowo Filtry UV i witamina B zawarte w technologii System Capture chronią intensywność koloru i zwalczają działanie wolnych rodników.

Opisana wyżej technologia została zastosowana w nowej serii kosmetyków Kerastase Chroma Captive, stworzonej specjalnie do pielęgnacji przedłużenia koloru włosów farbowanych. Linia idealnie nadaje się do pielęgnacji kolorów delikatnych, trudnych do zatrzymania we włóknie włosa, ze względu na intensywność barwy. Mowa tutaj w szczególności o kolorach z palety czerwieni i miedzi.

Pełna gama produktów z serii Kerastase Chroma Captive zawiera trzy produkty:

Produkty Chroma Capive

Podsumowując, Kreastase Chroma Captive sprawi, że Twój kolor włosów nigdy już nie będzie jednowymiarowy, a efekt miękkich i lśniących włosów będzie tylko miłym dodatkiem do niespotykanie długiej przygody z pięknym, wyrazistym i głębokim kolorem. Idealnym kolorem, który jest połączeniem blasku, intensywności i głębi.

Marzenia kobiet o perfekcyjnym wyglądzie włosów spełniły się z momentem wprowadzenia Kerastase Chroma Captive na rynek!

Wszystkie kosmetyki firmy Kerastase możesz zobaczyć >>TUTAJ<<