20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Jonizacja w prostownicy

 

Ostatnio pisała do mnie nasza stała klientka, że po prostowaniu jonizacja w prostownicywłosów strasznie się jej one elektryzują i puszą. Dosyć śmiesznie to nazwała „niczym naelektryzowane druty” :). Od razu w głowie pojawiło mi się rozwiązanie i odpowiedziałam „spokojnie jest to częsty problem”. Po krótce wytłumaczyłam czym to jest spowodowane i znalazłyśmy wspólnie rozwiązanie:)

Jonizacja zbawieniem na elektryzowanie się włosów

Należy wiedzieć, że elektryzowanie włosów spowodowane jest najczęściej: pogodą (deszczowa, wilgotna) oraz rodzajem i kondycją włosów.

Sposobem na elektryzowane i puszące się włosy są na pewno preparaty do prostowania włosów, suszarka z funkcją jonizacji oraz prostownica z jonizacją. Jeśli chodzi o preparaty do prostowania, które dodatkowo chronią włosy przed temperaturą fajnym rozwiązaniem jest preparat Wella Dry Stage Thermal Image.

Jeśli chodzi o prostownice z jonizacją to muszę powiedzieć, że włosy po użyciu tej prosownicy wyglądają na zdrowsze, są gładsze i przede wszystkim nie elektryzują się. Fajnym modelem jest prostownica firmy BaByliss PRO Titanium Ionic Straightener, który zawsze polecam klientkom. Super wykonanie i technologicznie bardzo mocna.

Jeżeli również Ty masz problem z elektryzowaniem włosów mam nadzieje, że te informacje Ci pomogą i nie będziesz musiała używać kosmetyków do regeneracji. Pamiętaj, że profesjonalny sprzęt jest bezpieczny dla Twoich włosów.