20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Jakie wybrać płytki w prostownicy do włosów?

 

Zauważyłam, że tyle ile rodzajów płytek w prostownicach tyle rozważań, które z nich wybrać. Czy Ty również przed wyborem prostownicy miałaś a może jeszcze się borykasz tym problemem jakie płytki wybrać? Dodatkowo zadawałaś sobie pytanie jaki rozmiar płytek wybrać? Długie, krótkie, szerokie, wąskie? Można zwariować, wiem.

Czytając opinie moich klientek, którym wybrałam prostownice odpowiednie dla ich rodzajów włosów np. „gładko sunie po włosach zostawiając je lśniąco gładkie, nie niszczy ich!!!” lub „Świetna prostownica, mam ja już pół roku, idealnie wygładza włosy” zdaje sobie sprawę, że odpowiednio dobrane płytki w prostownicy do rodzajów włosów mogą zdziałać naprawdę cuda

Rodzaje płytek w prostownicach

rodzaje płytek w prostownicyMusisz wiedzieć, że materiał, z którego wykonane są płytki prostownic to ceramika, turmalin oraz tytan, który wybrać? Powiem tak: Wszystkie są super! Turmalin jest jednak trwalszy od ceramiki i wytwarza dodatkową jonizację, natomiast tytan jest prawie niezniszczalny. Ja osobiście stawiam na płytki turmalinowe. Jeszcze nigdy mnie ten rodzaj płytek nie zawiódł. Zobacz prostownice efalock, tam są różne rodzje płytek do wyboru.

Szerokość płytek w prostownicach

szerokość płytek w prostownicy

Praktycznie każdy ignoruje ten czynnik i popełnia błąd, narażając się na niepotrzebne koszty. Jak możesz uniknąć tego błędu? Czytaj dalej i odpowiedz sobie na pytanie.

Jakie mam włosy? Krótkie czy może długie?

Przy krótkich włosach płytki powinny być :

  • wąskie ( do ok. 24mm) i
  • krótkie ( do ok 90mm)

Żeby łatwo Ci było prostować krótkie pasma znajdujące się u nasady.

Przy włosach dłuższych polecam płytki :

  • o szerokości (od 24-30mm) i
  • długości (ponad 90mm).