20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Jakie problemy związane z włosami rozwiążą najnowsze kosmetyki Biolage

 

Należysz do grona kobiet, które mają farbowane, suche lub cienkie i delikatne włosy? Jeśli tak, to można by rzec, że jesteś w uprzywilejowanej grupie kobiet, bo właśnie z myślą o takich włosach powstały trzy najnowsze serie kosmetyków marki Biolage. Zapewne nie raz słyszałaś o tej firmie, bowiem należy ona do czołowych firm produkujących profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród zawodowych stylistów. Chcesz wiedzieć co dla Ciebie przygotowała ta marka? Jeśli tak to zapoznaj się dalszą częścią tekstu. Jestem przekonana, że najnowsze linie kosmetyków okażą się bardzo skuteczne w pielęgnacji włosów farbowanych, cienkich oraz suchych.

matrix biolage

Kosmetyki z serii Biolage Hydrasource

Ta seria kosmetyków powstała specjalnie z myślą o profesjonalnej pielęgnacji włosów suchych. Kosmetyki z tej linii skuteczne nawilżają włosy oraz sprawiają, że stają się one bardziej gładkie i miękkie. W skład tej serii kosmetyków wchodzi szampon, odżywka, maska, kuracja nawilżająca oraz tonik nawilżający Biolage Hydrasorce. Dodam tylko, że włosy suche potrzebują wielu witamin i wartości odżywczych, dlatego zasadne jest by nasza pielęgnacja była całościowa i kompleksowa. Stąd też apel do Was, abyście nie ograniczały się tylko i wyłącznie do zakupu szamponu.

Linia kosmetyków Colorlast

Jak się można domyśleć, jest to linia adresowana do włosów farbowanych, które wymagają bardzo specyficznego podejścia. Oczywiście fundamentem tej linii jest szampon do włosów farbowanych Biolage Colorlast, który dostarczy naszym włosom wielu składników odżywczych, a także ochroni nasze włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Idealne odżywienie włosów farbowanych zapewni nam odżywka do włosów Biolage Colorlast, która sprawi, że włosy będą mocne, gładkie a kolor bardzo intensywny i głęboki. Oczywiście to nie wszystkie kosmetyki, które wchodzą w skład tej serii. Nie możemy także zapomnieć o masce Biolage Colorlast, kuracji czy też mgiełce Biolage Colorlast, która została wzbogacona w utleniacze oraz drogocenne filtry UV. Mgiełka ochrania włosy nie tylko przed promieniami słonecznymi i wolnymi rodnikami, ale także przed wysoką temperaturą.

Biolage Volumebloom – przełom w pielęgnacji włosów cienkich

Chcąc zwiększyć objętość swoich włosów warto postawić na najnowsze kosmetyki z serii Biolage Volumebloom, które sprawią, że nasze włosy nabiorą zmysłowej i subtelnej objętości. Pielęgnację takich włosów oczywiści powinniśmy rozpocząć od szamponu Biolage Volumebloom, który swoje działanie opiera na zawartości kompleksu cytrusowego, który nie tylko delikatnie oczyszcza włosy z różnych osadów, ale także przywraca włosom siłę i witalność. Uniesienie włosów u nasady oraz zwiększenie objętości włosów zapewni nam spray do włosów Biolage Volumebloom, który także elastycznie utrwali naszą fryzurę. Naturalnie nie możemy także zapomnieć o odżywce do włosów cienkich Biolage Volumebloom oraz bardzo silnej kuracji.

Nowości, które warto zakupić

Najnowsze kosmetyki Biolage mogą okazać się prawdziwym przełomem w pielęgnacji włosów cienkich, farbowanych czy też suchych. Dlatego sprawdź i przekonaj się sama jaką siłę w sobie kryją.