20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Jaką wybrać technologię w suszarce? Tytanową, ceramiczną a może turmalinową?

 

Większość kobiet nie wyobraża sobie swojego codziennego życia bez suszarki do włosów. Bez wątpienia jest to niezastąpiony sprzęt fryzjerski służący nie tylko do suszenia włosów, ale również do ich codziennego modelowania. Pamiętajmy jednak, że niewłaściwie dobrany sprzęt do stylizacji naszych włosów zamiast nam pomóc to jeszcze bardziej nam zaszkodzi. Dlatego też decydując się na zakup suszarki do włosów, zdecydowanie lepiej sięgnąć po modele z wyższej półki, które zostały wyprodukowane przez czołowych producentów, którzy dokładają wszelkich starań by oferowany przez nich sprzęt był najwyższej jakości oraz by był wyprodukowany według innowacyjnych technologii. Na szczęście jak się okazuje na rynku z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim znajdziemy niezliczoną ilość profesjonalnych suszarek do włosów, które zostały wykonane według najnowszych technologii. Mowa tutaj oczywiście o suszarkach ceramicznych, turmalinowych oraz tytanowych. Zdając sobie sprawę z tego, że powyższe technologie nie wiele mogą Wam mówić postanowiłam poniżej opisać – na tyle krótko by Was nie zanudzić i jednocześnie na tyle długo by wyczerpać temat, każdą z wyżej wspomnianych technologii wykonania suszarek do włosów.

technologia w suszarkach

Suszarki ceramiczne = wysoka jakość

Suszarki do włosów wykonane w technologii ceramicznej bez wątpienia są wysokiej jakości urządzeniami fryzjerskimi, które znajdą swoje zastosowanie zarówno w użytku domowym jak i profesjonalnym. Ceramiczne elementy, które zostały zamontowane w suszarkach doskonale przewodzą ciepło. Ciepło produkowane przez suszarki zamiast działać na powierzchni włosów, wnika do wnętrza włosów nie powodując przy tym naruszenia struktury i kondycji naszych włosów. Z tego też powodu ceramiczne suszarki do włosów są najczęstszym wyborem profesjonalnych stylistów. Dodatkowo suszarki ceramiczne nie nagrzewają się w tak wysokim stopniu i są znacznie bezpieczniejsze dla naszych włosów.

Suszarki turmalinowe – nowość naszych czasów

Suszarki wykonane w technologii turmalinowej są w zasadzie całkiem nowym wynalazkiem na rynku z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim. Tego rodzaju suszarki do włosów posiadają możliwość produkowania jonów ujemnych. Warto zauważyć, że tego rodzaju sprzęt znacznie szybciej suszy włosy i sprawia, że włosy są gładkie i zdecydowanie bardziej błyszczące. Dodatkowo suszarki turmalinowe posiadają turmaliny znacznie ograniczają elektryzowanie się włosów, co jak wiemy może być nieco uciążliwe.

Suszarki tytanowe i ich nieodparte zalety

Suszarki wykonane według technologii tytanowej są wyjątkowo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Jak się bowiem okazuje tytan jest materiałem praktycznie niezniszczalnym. Tytanowa technologia suszarek znacznie uprzyjemnia pracę i tym samym jest całkowicie bezpieczna dla kondycji i struktury włosów. Warto zauważyć, iż zastosowanie specjalnej tytanowej powłoki na przedniej siatce suszarki w sposób równomierny rozprowadza temperaturę. W rezultacie włosy niemalże w każdym miejscu są jednakowo wysuszone i wypielęgnowane. Dodatkowo suszarki tytanowe na ogół są wyposażone najwyższej jakości silnik, który jest przystosowany do wielogodzinnej pracy.

Wybór godny mistrza

Jak sama widzisz na rynku znajdziesz nieliczoną ilość profesjonalnych suszarek do włosów, które zostały wykonane w różnych technologiach. W zasadzie trudno jednoznacznie stwierdzić, która technologia wykonania wykonanie tego rodzaju sprzętu fryzjerskiego jest lepsza. Ogólnie rzecz biorąc można stwierdzić, że każdy z tych materiałów jest wyjątkowy i bardzo dobry. Ostateczny wybór należy do Ciebie.