20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Domowe sposoby na gładkie pięty

 

Gładkie, zdrowe i zadbane pięty są szczególnie ważne latem. Dlatego też specjalnie dla kobiet, którym zależy na gładkich i zadbanych piętach powstał ten krótki a zarazem jakże treściwy artykuł o domowych sposobach na zadbane pięty. Warto zauważyć, że wszelkie przedstawione metody nie wymagają ogromnego wysiłku ani zaangażowania z naszej strony. Co więcej są bardzo skuteczne i cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet na całym świecie.

gładkie pięty

Prawda o skórze pięt!

Skóra pięt posiada naturalną skłonność do rogowacenia. Jest sucha sama w sobie, dlatego też jej wierzchnia warstwa bardzo często twardnieje, staje się szorstka a także zaczyna się łuszczyć. Teraz jednak, dzięki naszym sposobom możesz szybko zapobiec tym przykrym i uciążliwym dolegliwościom i bez przeszkód nakładać letnie sandały czy też zwiewne japonki na swoje stopy.

5 domowych sposobów na gładkie pięty tylko dla Ciebie!

  • Przygotuj letnią kąpiel do stóp. Możesz w tym celu użyć naturalne składniki takie jak napar ziołowy bądź użyć profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji stóp. Owe kosmetyki cieszą się bardzo wysoką skutecznością oraz powstały pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.
  • Zlikwiduj suchy naskórek. By mówić o zdrowych i zadbanych piętach przede wszystkim musisz pamiętać o zabiegu usuwania zrogowaciałego naskórka. Użyj do tej tarki, pilniczka lub elektrycznego zdzieraka do pięt, który szybko, skutecznie i bez najmniejszych problemów sprawi, że skóra Twoich pięt będzie idealnie gładka i zdrowa.
  • Pamiętaj o zmiękczaniu skóry pięt. Tego rodzaju zabieg ma bardzo istotne znaczenia dla całego procesu. W tym celu użyj specjalistycznego balsamu lub kremu do stóp, który zadba o prawidłowy poziom nawilżenia skóry stóp. Taki zabieg Ciebie nic nie kosztuje a na pewno przyniesie Tobie niesamowite rezultaty.
  • Codzienne nawilżania i odżywianie. Tego rodzaju zabieg powinnaś stosować codziennie rano i wieczorem. Używaj specjalnego kremu bogatego w liczne substancje odżywcze i nawilżające, które są podstawą zdrowych i zadbanych pięt.
  • Pamiętaj o wygodnym obuwiu z naturalnych materiałów. Wygodne buty to podstawa zdrowych i zadbanych pięt. Niedopuszczalne jest noszenie sandałów czy też klapek o zbyt krótkiej podeszwie. Jeśli podeszwa będzie zbyt krótka dojdzie do uciskania skóry pięt i pękania naskórka.

Marzą Ci się zdrowe i zadbane pięty? Teraz możesz szybko zrealizować swoje marzenia dzięki tym skutecznym i bezproblemowym sposobom, które nie wymagają od Ciebie żadnego wysiłku. Wypróbuj je już dziś, a sama przekonasz jak szybką i skuteczną pielęgnację pięt dla Ciebie przygotowaliśmy.