20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Depilacja woskiem w domu

 

Współczesny świat to bezustanna gonitwa, która powoduje, że zazwyczaj brakuje nam czasu na skorzystanie z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Dlatego większość z nas decyduje się na samodzielne przeprowadzenie niektórych zabiegów kosmetycznych w zaciszu domowego ogniska. Znakomitym przykładem może być w tym miejscu zabieg depilacji woskiem, który coraz częściej decydujemy wykonać się samodzielnie w domu. Niemniej jednak by owy zabieg był udany i gwarantował nam profesjonalne efekty, musimy zaopatrzyć w niezbędne do tego akcesoria i sprzęty, których spokojnie możemy używać w domu.

pielęgnacja stóp

Profesjonalny podgrzewacz do wosku gwarancją Twojego sukcesu

Oczywiście podstawowy sprzęt w jaki powinniśmy zaopatrzyć się wykonując zabieg depilacji ciała woskiem to podgrzewacz do wosku. Na rynku znajdziemy niezliczoną ilość modeli tego rodzaju sprzętu. Niemniej jednak trzeba pamiętać, że taki sprzęt powinien być w pełni profesjonalny i pochodzić od renomowanych firm. Na potrzeby domowego użytku w zupełności powinien wystarczyć podgrzewacz z jednym wkładem, na przykład Depilux Mono, który jest urządzeniem bardzo bezpiecznym i łatwym w obsłudze i co ważne bardzo szybko się nagrzewa. Dla kobiet bardziej wymagających polecam podgrzewacz do wosku na dwa wkłady Activ Duo lub Activ Podgrzewacz wielofunkcyjny, który jednak częściej kupowany jest do profesjonalnego użytku.

Woski do depilacji i paski

Kolejną rzeczą, która jest niezbędna do zabiegu depilacji ciała woskiem je oczywiście wosk. Uniwersalnym rodzajem wosku jest wosk Depilux Złoty, który może być stosowany na różnych partiach ciała i znakomicie poradzi sobie z twardym i mocnym zarostem. W przypadku skóry wrażliwej bardzo dobrze sprawdzi się wosk Depilux Zielone Jabłuszko, który posiada w swoim składzie dwutlenek tytanu. Warto dodać, że ten ostatni bardzo dobrze sprawdzi się na opalonej i suche skórze. Konieczne do przeprowadzenie zabiegu depilacji są także paski. Bardzo dobre są na przykład Eko Higiena Paski do depilacji w rolce 100 m, które wykonane zostały z włókniny i zapewnią nam dokładną i równomierną depilację.

Ukojenie dla podrażnionej skóry

Jak wiadomo zabieg depilacji ciała jest mało delikatny dla nasze skóry i dlatego mogą pojawić się na skórze zaczerwienienia i podrażnienia. W takim przypadku warto zaopatrzyć się w krem po depilacji Activ Depiflax. Dzięki nie znakomicie zadbamy o naszą skórę i skutecznie usuniemy wszelkie podrażnienia.

Kusząco gładka skóra

Jak doskonale wiemy depilacja ciała w dzisiejszych czasach to absolutna konieczność. Coraz częściej odchodzimy od tradycyjnego golenia i decydujemy się na depilację ciała woskiem, która gwarantuje nam zdecydowanie lepsze efekty, którymi przede wszystkim możemy cieszyć się przez znacznie dłuższy czas. Taki zabieg bez problemu możemy wykonać samodzielnie, zaoszczędzając nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze. Dlatego warto zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt i akcesoria, które ułatwią nam wykonanie tego rodzaju zabiegu. Pamiętajcie, że taki zabieg zapewni nam kusząco gładką skórę przez długi czas. Całościowa inwestycja jest naprawdę niewielka a efekty są znakomite. Serdecznie Was zachęcam. Nie pożałujecie!