20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Czy kolor włosów blond mi pasuje? Czy blond to Mój kolor? Zobacz wskazówki!

 

Bardzo intensywnie zastanawiasz się nad pofarbowaniem włosów na blond? Zanim to zrobisz, sprawdź czy do Ciebie pasuje.

blond mi pasuje

Chcąc przekonać się czy włosy w kolorze blond są na pewno dla Ciebie musisz przenieść się myślami w lata swojego dzieciństwa. Postaraj się odpowiedzieć na dwa pytania: Kiedy byłaś dzieckiem Twoje włosy szybko jaśniały pod wpływem działania promieni słonecznych? A może gdy byłaś dzieckiem Twoje włosy były znacznie jaśniejsze niż teraz? Jeśli choćby na jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco to znaczy, że blond to jest Twój kolor.

Przygotuj się na…

Zanim ostatecznie pofarbujesz swoje włosy na Twój wymarzony blond musisz pamiętać, że pielęgnacja tego rodzaju włosów jest bardzo czasochłonna i pracochłonna. Ale nie przejmuj się, bowiem zmiana koloru włosów to zawsze wspaniała decyzja.

Krótki poradnik

  • Kiedy już pofarbujesz swoje włosy na kolor blond to wystrzegaj się kosmetyków, które powstały na bazie alkoholu. Tego typu kosmetyki przesuszą i uszkodzą Twoje włosy.
  • Kiedy farbujesz po raz pierwszy swoje włosy na kolor blond to postaw na naturalność. Lepiej zrezygnuj z tego platynowego lub bardzo chłodnego blond podczas pierwsze koloryzacji swoich włosów.
  • Regularnie stosuj kosmetyki opracowane specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów w kolorze blond. Dzięki nim kolor Twoich włosów będzie czysty i intensywny przez długi czas oraz zniwelujesz żółte refleksy.
  • W sytuacji kiedy po raz pierwszy chcesz zmienić kolor swoich włosów więcej niż o trzy tony, lapnij udaj się profesjonalnego stylisty.
  • Nie farbuj zbyt często swoich włosów. Kiedy na włosach pojawią się odrosty nałóż farby do włosów blond tylko na odrosty. Wystarczy zaledwie 5 minut by odświeżyć swoją fryzurę.