20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Co to jest zimny nawiew w suszarkach?

 

Mam nadzieję, że podobało Ci się moje wyjaśnienia dotyczące dyfuzora i koncentratora, które stanowią nieodłączny element dobrej, profesjonalnej suszarki. Teraz postaram się aby Twoje dotychczasowe przekonanie o podstawowej właściwości suszarek do włosów zmieniło się o 180 stopni. Chcesz się przekonać?

Zimne zamiast ciepłego?

Od zawsze suszarka do włosów kojarzy nam się z przyjemnym, ciepłym powietrzem ogrzewającym i relaksującym jednocześnie. A co by się stało jak byśmy zamiast ciepłego powietrza mieli w swoich suszarkach zimne? Pomyślisz pewnie, że zwariowałam - no bo jak można suszyć włosy zimnym, nieprzyjemnym powietrzem! A ja Ci powiem, że absolutnie tak!

Cool shot coraz bardziej modny?

zimne nawiew w suszarkachOd pewnego czasu producenci profesjonalnych suszarek, jako dodatkową opcję w swoich urządzeniach, stosują tzw. cool shot czyli zimny nawiew w suszarce. To możliwość włączenia podmuchu zimnego powietrza podczas suszenia włosów. Teraz na pewno zadajesz sobie pytanie: po co to robić skoro cieplejsze powietrze jest o wiele bardziej przyjemniejsze? Podobne wątpliwości miała Monika - jedna z naszych klientek, z której opinią możesz zapoznać się klikając tutaj.

Kiedy używamy zimnego powietrza?

Wykonuje się to najczęściej w ostatniej fazie suszenia w celu nadania odpowiedniego połysku i wygładzenia włosów a tak że właściwego ułożenia. Nie chodzi tu oczywiście o ciągłe suszenie zimnym powietrzem! Robimy to tylko w końcowej fazie a efekt jest oszałamiający!

Jeśli chodzi o suszarki z "cool shot-em" to polecam:

Są to suszarki, które oferują prawdziwy lodowaty podmuch a nie letni zefirek. Wejdź i przekonaj się!