20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Ceramiczne płytki w prostownicy

 

Prostownice do włosów to obecnie chyba najpopularniejszy sprzęt fryzjerski, który znajduje swoje zastosowanie nie tylko w profesjonalnym salonie fryzjerskim, ale także w użytku domowym. Znaczenie prostownic dla współczesnych kobiet jest tak ogromne, że w zasadzie można by zaryzykować stwierdzeniem, że większość z nich nie wyobraża sobie swojego codziennego życia bez prostownicy do włosów. Decydując się na zakup profesjonalnej prostownicy do włosów trzeba pamiętać, że to głównie płytki decydują o jakości urządzenia. Dlatego też dzisiaj swoją uwagę chciałabym poświęcić ceramicznym prostownicom do włosów, które jak dowodzą badania cieszą się największym powodzeniem wśród kupujących.

idealne włosy

Znaczenie płytek

Tak jak wspomniałam wcześniej, jakość prostownicy w dużej mierze zależy od rodzaju płytek. To powłoka płytek głównie decyduje o tym czy dany model prostownicy jest bezpieczny dla Twoich włosów. Musisz bowiem pamiętać, że wysoka jakość powłoki gwarantuje najlepszą ochronę przed wysoką temperaturą.

Niezaprzeczalne zalety

Główną zaletą płytek ceramicznych jest równomierne nagrzewanie oraz równomierne rozprowadzenie ciepła, dzięki czemu znacznie maleje ryzyko przypalenia włosów. Dodatkowo warto pamiętać, iż ceramiczna powłoka jest śliska, co znacznie ułatwia prostowanie włosów. Ponadto ceramiczna powłoka znacznie lepiej wygładza włosy. Ceramiczne prostownice do włosów nagrzewają się znacznie szybciej dzięki czemu zaoszczędzasz nie tylko swój cenny czas, ale również energię elektryczną. Tak więc można by zaryzykować stwierdzeniem, że prostownice z ceramicznymi płytkami są jak najbardziej bezpieczne dla struktury i kondycji włosów. Bez wątpienia ceramiczne prostownice do włosów to obecnie najpopularniejszy model prostownic do włosów, który można spotkać nie tylko w renomowanych salonach fryzjerskich, ale także w użytku domowym.