20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

2 w 1, czyli multi stylizacja włosów!

 

Na pewno nieraz myślałaś o tym, o ile bardziej komfortowa byłaby dla Ciebie stylizacja włosów, gdybyś nie musiała używać kilku różnych sprzętów, by np. zakręcić, wyprostować czy po prostu wysuszyć włosy. Mam dla ciebie dobrą wiadomość, obecnie coraz częściej można nabyć nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne. Szukasz urządzenia typu 2 w 1 lub nawet 3 w 1? Przykładem tego typu urządzeń do multistylizacji, czyli pozwalających na uzyskanie rozmaitych efektów stylizacyjnych, są chociażby lokówko – suszarki, lokówko – prostownice itd. Możesz być pewna ich skuteczności, ponieważ każdy zestaw do multistylizacji zawiera kilka końcówek nadających naszej fryzurze zupełnie innego kształtu.

Chcesz jednocześnie suszyć włosy i kręcić loki?

Wypróbują lokówko - suszarkę, np. VALERA TURBO STYLE 1000 TOURMALINE. Urządzenie to wyposażone zostało w trzy różne końcówki: dwie termoszczotki i koncentrator. W zależności od tego, jak grube loki chcesz uzyskać, wybierasz po lokowko-prostownica-babylissprostu odpowiednią końcówkę. Dodam jeszcze, że sama wymiana końcówkę jest naprawdę bardzo prosta. Z tym urządzeniem codzienna stylizacja włosów stanie się o wiele szybsza i łatwiejsza. Jeśli lubisz naturalne fryzury, to lokówko – suszarka będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem z możliwych.

Kręcenie i prostowanie w jednym – czy to możliwe?

Oczywiście, jeśli tylko zdecydujesz się na profesjonalna lokówko – prostownicę Babyliss Pro Smooth Coni. Multistylizacja nigdy jeszcze nie była tak prosta. Lokówko – prostownica wyposażona została w płytki prostujące o wyraźnie zaokrąglonej powierzchni po ich zewnętrznej stronie. Dzięki temu możesz tego urządzenia z powodzeniem użyć także do zakręcenia loków. Warto dodać, że lokówko - prostownica jest w pełni bezpieczna dla włosów, ponieważ możemy zawsze ustawić odpowiednią temperaturę, niezależnie od tego czy nasze włosy są cienkie i zniszczone czy też zdrowe i grube. Lokówko – prostownica to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie, jeśli lubisz różnorodne fryzury i jednocześnie cenisz sobie wygodę.

Loki w różnych rozmiarze?

Chciałabyś za pomocą jednego tylko urządzenia móc kręcić loki w różnych rozmiarach – od drobnych loczków po delikatne fale? Wypróbuj profesjonalne urządzenia do muslityslizacji, jakim jest lokówka Comair Magic Curls. Sprzęt ten zaopatrzony jest w trzy różne końcówki. Używając najcieńszej końcówki, zakręcisz gęste i raczej drobne loki; jeśli z kolei założysz końcówlokowka-comair-magic-curlskę o większej średnicy, będziesz mogła cieszyć się dużymi lokami lub falami. Chciałabyś mieć loki w dość nieregularnym kształcie i o różnej średnicy? Wypróbuj zatem końcówkę stożkową. Używając tej lokówki, nie musisz się obawiać, że zniszczysz włosy. Wszystkie końcówki pokryte są ceramiką, co sprawia, że rozgrzewają się one równomiernie, a tym samy mnie grozi Ci spalenie włosów.

Nowoczesne sprzęty do multistylizacji pozwalają na szybką i bezpieczną stylizację włosów. Jeśli zdecydujesz się na profesjonalne urządzenie, Twoje włosy będą podczas stylizacji zupełnie bezpieczne. Dlaczego multistylizacja jest dobrym rozwiązaniem? Ponieważ za pomocą jednego tylko urządzenia będziesz mogła wyczarować różne fryzury, zarówno loki o różnej grubości jak i delikatne fale. Nic nie będzie też stało na przeszkodzie, by za pomocą jednego tylko sprzętu móc zarówno prostować jak i kręcić włosy. Decydując się na profesjonalne urządzenie do multistylizacji włosów, będziesz mogła z powodzeniem zrezygnować z zakupu kilku różnych urządzeń jednofunkcyjnych.