Jak czyścić maszynki do strzyżenia Moser?

Zarówno Twoi Klienci, jak i Twój sprzęt będą Ci wdzięczni, jeśli odpowiednio wyczyścisz i zadbasz o swój zestaw noży. Odpowiednia pielęgnacja widoczna jest podczas cięcia i wydłuża żywotność sprzętu nawet trzykrotnie.

maszynki moser

Dlaczego?

Regularne czyszczenie i pielęgnacja gwarantują, że Twoja maszynka Moser będzie cieszyć się długim żywotem. Smarowanie i pielęgnacja zmniejszają tarcie i wzrost temperatury oraz zużycie związane z zestawem noży, a także chronią przed wpływem środowiska. Zaniedbanie pielęgnacji zwiększa obciążenie maszynki, prowadząc do zdecydowanie większego zużycia oraz zmniejszenia żywotności akumulatora i wydajności cięcia

W jaki sposób czyścić?

Większość maszynek do strzyżenia Moser wyposażone są w system szybkiej wymiany ostrzy „Quick Change”. Ten system szybkiej zmiany pozwala łatwo i bardzo szybko wyjąć zestaw ostrzy z maszynki. Zestaw ostrzy należy czyścić szczotką po każdym strzyżeniu. Zdemontuj ostrze, wyczyść za pomocą pędzla i nasmaruj. Załóż z powrotem ostrze.

W przypadku braku systemu Quick Change

Proszę odkręcić zestaw ostrzy za pomocą śrubokrętu w przypadku maszynki do strzyżenia, które nie są wyposażone w system szybkiej wymiany. Oczyść górne i dolne ostrze za pomocą pędzla i nasmaruj powierzchnie tnące. Ponownie przykręcić górne i dolne ostrze do urządzenia po smarowaniu

Następnie należy uruchomić maszynę na ok. 10 sekund, aby równomiernie rozprowadzić olej po powierzchni cięcia.
Nasze filmy z obsługą ostrzy pokazują dokładnie, jak to zrobić. Po prostu kliknij odpowiedni film.

Używaj regularnie produktów do dezynfekcji maszynek!


Zobacz jak utrzymać odpowiednio ostrza maszynki Moser 1400.

Zobacz jak utrzymać odpowiednio ostrza maszynki Moser 1230.

Zobacz jak utrzymać odpowiednio ostrza maszynki Moser 1233
Zobacz jak utrzymać odpowiednio ostrza maszynki Moser 1245

Jak widać na filmik o maszynki Moser można zadbać w bardzo szybki i przyjemny sposób. Dlatego polecamy powyższe modele do użytku domowego jak i profesjonalnego.

 

Dodaj komentarz