20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Suszarki z jonizacją – dlaczego warto ich używać?

 

Czy Ty też należysz do tej grupy osób, która ma wielki problem z zapanowaniem nad włosami po ich wysuszeniu? Strasznie napuszone, elektryzujące się włosy - całkowity nieład na głowie. Brzmi znajomo? Jeśli tak to musisz to przeczytać!

A co by się stało gdyby wciskając mały guziczek na suszarce, tak jakby za dotknięciem magicznej różdżki, wszystkie te problemy zniknęły? Czy to jest w ogóle możliwe? Absolutnie tak!

jonizacja a zdrowie włosów

Jonizacja w suszarkach przeciwko elektryzowaniu się włosów

jonizacja w suszarceProducenci profesjonalnych suszarek, wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, wypowiedzieli wojnę elektryczności we włosach. Zastosowali prostą taktykę, która przyniosła im bezapelacyjne zwycięstwo na tym froncie - a mianowicie stworzyli suszarki z jonizacją!

Wystarczy wcisnąć guzik i...

Wciskając jeden mały guzik na suszarce uwalniasz miliony jonów ujemnych, które osiadając na Twoich włosach, sprawiają, że dodatnie ładunki zostają zneutralizowane - włosy nie elektryzują się, lepiej się układają, pojedyncze kosmyki zostają wygładzone. Można śmiało powiedzieć, że jonizacja sprawia iż włosy są gładsze i zdecydowanie lepiej się je modeluje.

WAŻNE!!!

Na rynku można spotkać suszarki z jonizacją i "jonizacją". Jonizacja to proces niewidoczny i niesłyszalny - mierzalny tylko po efektach. Wielu producentów wprowadza w błąd swoich klientów oferując im produkty, które mimo zapewnień niestety nie posiadają funkcji jonizacji. Zapewniam Cię, że suszarki fryzjerskie to profesjonalny sprzęt, który faktycznie odcina prąd we włosach. Tutaj warto wspomnieć o dwóch fajnych modelach, które znane są polskim rynku fryzjerskim pierwsza to

Suszarka Fox Smart 2100W 

https://www.pro-sprzet.pl/fox-smart-profesjonalna-kompaktowa-suszarka-do-wlosow-z-jonizacja-2100w.html

suszarki foxnajczęściej wybierana przez Klientki indywidualne, które są zachwycone mocą tejże suszarki. Następnym modelem jest:

Suszarka Valera Swiss Nano 9200 Ionic RotoCord

https://www.pro-sprzet.pl/suszarka-valera-swiss-nano-9200-ionic-rotocord.html

Suszarka-Valera-Swiss-Nano-9200-Ionic-RotoCord

która posiada bardzo mocny i żywotny silnik Long Life AC MOTOR. Jeżeli spodobała Ci się suszarka z mocnym silnikiem to zapraszam do obejrzenia suszarki, która jest TOP1 w rankingu suszarek:

Suszarka BaByliss Pro Caruso BAB6510IRE 2400W

https://www.pro-sprzet.pl/profesjonalna-suszarka-babyliss-pro-caruso-2400w-bab6510ie-nowosc.html

Suszarka-BaByliss-Pro-Caruso-BAB6510IRE-2400W