20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Dyfuzor, koncentrator w suszarkach czy to jest potrzebne?

 

Teraz opowiem Ci o korzyściach jakie daje używanie profesjonalnych suszarek. Te, którymi zajmę się dzisiaj wynikają z korzystania z dodatkowego osprzętu dołączonego do suszarek. Są to koncentratory i dyfuzory. Chcesz się przekonać czy naprawdę warto je używać? Zapraszam do lektury.

włosy po użyciu koncentratora

Czy dyfuzor lub koncentrator jest mi w ogóle potrzebny?

Na pewno szukałaś już odpowiedniej dla siebie suszarki i na pewno spotkałaś się ze stwierdzeniem, że do zestawu dołączony jest dyfuzor i/lub koncentrator. Zapewne też zadałaś sobie pytanie: czy to będzie mi w ogóle potrzebne? - przecież ja chcę suszyć włosy a to mi się do niczego nie przyda! Takie myślenie to straszny błąd!!!

Dlaczego uważam, że to błąd?

Pokaże Ci to na prostym przykładzie płynu do spryskiwaczy i wycieraczek w samochodzie. Właściwie jedno bez drugiego może się spokojnie obejść ale dopiero odpowiednie połączenie tych dwóch rzeczy we wspólnym działaniu daje pożądany efekt. Tak samo jest z suszarkami i dyfuzorami czy suszarkami i koncentratorami. Dobrym przykładem są suszarki BaByliss Pro, które posiadają dyfuzory a nie które koncentratory.

dyfuzor do suszarkiZastosowanie przy suszeniu dyfuzora - przede wszystkim sprzyja zwiększeniu objętości włosów. Dodatkową zaletą dyfuzora jest jego dobroczynne działanie na rzecz kręconych włosów, ponieważ doskonale podkreśla skręt loków. Poniżej prezentujemy działanie dyfuzora na włosach znanych blogerek:

koncentrator do suszarkiKoncentrator - będący wąską końcówką - skupia źródło ciepłego powietrza na konkretnym odcinku włosów sprawiając, że bardzo szybko wysycha. Koncentrator idealnie nadaje się również do prostowania włosów.

Jednak warto tego używać

Więc jak widzisz - można suszyć włosy bez jeża i wąskiej końcówki ale czy nie warto sobie pomóc i zastosować je? Zdecydowanie tak! Poniżej przedstawiamy kilka modeli suszarek z dyfuzorem w zestawie, które używane są najczęściej w salonach fryzjerskich:

Suszarka Valera SILENT POWER 2400 IONIC

https://www.pro-sprzet.pl/suszarka-valera-silent-power-2400-ionic.html

Suszarka-Valera-SILENT-POWER-2400-IONIC

Suszarka Ga.ma 4D Therapy Leggero Ozone-Ion 2400W

https://www.pro-sprzet.pl/suszarka-ga-ma-4d-therapy-leggero-ozone-ion-2400w.html

Suszarka-Ga.ma-4D-Therapy-Leggero-Ozone-Ion-2400W

Suszarka Valera Swiss Silent Jet 8500 Ionic RotoCord

https://www.pro-sprzet.pl/suszarka-valera-swiss-silent-8500-ionic-rotocord.html

Suszarka-Valera-Swiss-Silent-Jet-8500-Ionic-RotoCord

Jeżeli myślisz o suszarce z koncentratorem to zobacz koniecznie dwa poniższe modele:

Suszarka Fox Smart 2100W

https://www.pro-sprzet.pl/fox-smart-profesjonalna-kompaktowa-suszarka-do-wlosow-z-jonizacja-2100w.html

Suszarka-Fox-Smart-2100W

Suszarka Valera MasterPRO Salon Exclusive 3.0 2000W

https://www.pro-sprzet.pl/suszarka-valera-masterpro-salon-exclusive-3-0-2000w.html

Suszarka-Valera-MasterPRO-Salon-Exclusive-3.0-2000W

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat dyfuzorów i koncentratorów a także zobaczyć ich różnorodne modele zapraszam Cie do odwiedzenia stron: https://www.pro-sprzet.pl/category/dyfuzor-do-suszarki oraz https://www.pro-sprzet.pl/category/suszarki-do-wlosow.