LOreal Professionnel
Prezentujemy Farba Loreal Inoa 8g
Certyfikat TrustedShops
100% Bezpieczne zakupy
Certyfikat Opineo.pl
"Słucham Swoich Klientów"
Certyfikat SSL
Poufność Twoich danych
10 lat na rynku
Pewna i stabilna firma
Kontakt telefoniczny
510126236

Farba Loreal Inoa 8g

3315
Dostępność:
Duża ilość (wysyłka w 24h)
 • Kolor
szt.
Cena katalogowa:20,02 zł12,02 zł
oxydant

Wspaniała koloryzacja dzięki farbie INOA L'Oreal

Znakomity preparat pochodzący z laboratoriów Loreal - Inoa to koloryzujący żel służący do przygotowania mieszanki do innowacyjnej koloryzacji włosów. Inoa to skrót od słów Innovation No Ammonia czyli inowacja bez amoniaku.
Rewolucyjna technologia delikatnie otula włókno włosa wybranym pigmentem nie niszcząc jego struktury, pomaga zachować naturalną ochronną warstwę lipidową, zapewniając przy tym komfort skóry głowy. Przy zastosowaniu koloryzacji Inoa rzadziej występuje uczucie swędzenia i pieczenia niż w przypadku tradycyjnych produktów do trwałej koloryzacji włosów. Kolor dłużej utrzymuje się na włosach, nie blaknie tak szybko jak po zastosowaniu innych farb do włosów. Farba Inoa nie zawiera amoniaku ani nie ma zapachu. Koloryzacja Inoa to różnorodne możliwości kolorystyczne: odcienie precyzyjne i przewidywalne - od prawdziwych zimnych aż po żywe, świetliste i ciepłe; rozjaśnienie do trzech tonów, wyjątkowa jednolitość koloru, od nasad aż po końce; doskonałe pokrycie siwych włosów.

Paleta odcieni farb Inoa to gama 65 odcieni od podstawowych po cienie z refleksami. Gama odcieni Inoa obejmuje 8 grup refleksów umożliwiających doskonałe pokrycie siwych włosów i uzyskanie wysoce spersonalizowanych kolorów.

Przygotowanie mieszanki
Przygotowanie mieszanki odbywa się w błyskawiczny sposób. Aby przygotować mieszankę na potrzeby jednej aplikacji (farbowanie średniej długości włosów)  należy wymieszać:

 • 2 tubki farby Inoa,
 • 40 g Oleożelu Inoa,
 • 60 g Aktywatora Odżywczego Inoa 6 %

 
Aplikacja
Aplikację rozpocząć od odrostu (w przypadku włosów wcześniej koloryzowanych) lub od długości i końców (w przypadku włosów wcześniej niekoloryzowanych). Aplikować w cienkich, maksymalnie 5 mm separacjach. Następnie przeciągnąć mieszankę na długości i końce. Dzięki swej kremowej konsystencji produkt dobrze przylega do włosa.
Czas trzymania: 35 minut.

Malaksowanie - spłukiwanie bez dodatków wody
5 minut przed upływem czasu trzymania zacznij malaksować produkt na skórze głowy, długościach i końcach. Dokładnie malaksuj przez 5 minut. Nie wolno używać wody w początkowej fazie malaksowania!  Po odklejeniu produktu z całej powierzchni skóry oraz długości i końców, dodać niewielką ilość wody i ponownie zmalaksować. Spłukać obficie wodą, aż będzie ona czysta.
Na zakończenie można zastosować dwukrotnie szampon Inoa Post. Jeśli zachodzi potrzeba na zakończenie można zastosować szampon oczyszczający Optimiseur Anti-Residu.

Pokrycie siwych włosów:

 • do 70 % siwych włosów odpowiednia proporcja mieszanki: 16 g (dwie tubki) wybranego odcienia żelu koloryzującego Inoa + 60 g aktywatora odżywczego Inoa 6 % (20 vol.) + 40 g Oleożelu. Czas trzymania: 35 minut.
 • od 70 % do 100 % siwych włosów odpowiednia proporcja mieszanki: jedna tubka żelu (8 g) wybranego odcienia żelu koloryzującego Inoa + jedna tubka (8 g) odcienia podstawowego (naturalnego) żelu koloryzującego Inoa na tej samej wysokości tonu. Dodać 60 g Aktywatora Odżywczego Inoa 6 % (20 vol.) + 40 g Oleożelu. Czas trzymania: 35 minut.


Uwaga:

Do przeprowadzenia koloryzacji potrzebny jest również

 • Oleożel Inoa,
 • Aktywator Odżywczy Inoa,
 • Szampon Inoa Post

Na naszej stronie mogą Państwo zakupic te produkty w oryginalnych dużych opakowaniach, jak i w gotowym zestawie do koloryzacji.

Jak przy każdej koloryzacji wykonać koniecznie test na alergię skórną. Nie należy łączyć żelu koloryzującego Inoa z innym produktem do koloryzacji np. Majirel.

 

 

Paleta kolorów INOA


CZERWIENIE MAHONIOWE:

 

 • Farba Inoa 5,5 jasny brąz mahoniowy
 • Farba Inoa 5,56 jasny brąz mahoniowo-czerwony
 • Farba Inoa 5,62 jasny brąz czerwono-opalizujący
 • Farba Inoa 4,56 brąz mahoniowo-czerwony
 • Farba Inoa 4,65 brąz czerwono-mahoniowy
 • Farba Inoa 5,64 jasny brąz czerwono-miedziany

 

BRĄZY BEŻE CIEPŁE:

 

 • Farba Inoa 6,15 ciemny blond popielato-mahoniowy

 

paleta

 

BRĄZY BEŻE ZIMNE:

 

 • Farba Inoa 6,52 ciemny blond mahoniowo-opalizujący

 

OPALIZUJĄCE FIOLETY:

 •  Farba Inoa 4,26 brąz opalizująco-czerwony

 

paleta

 

MIEDZIANE:

 

 • Farba Inoa 5,45 jasny brąz miedziany-mahoniowy
 • Farba Inoa 7,45 blond miedziano-mahoniowy
 • Farba Inoa 6,42 ciemny blond miedziano-opalizujący

 

paleta

 

POPIELATE:

 

 • Farba Inoa 2,10 bardzo ciemny brąz popielaty intensywny

Dlaczego farby fryzjerskie są lepsze od tych z supermarketu?

bezpieczne dla włosów

Bezpieczne dla włosów

trwały kolor

Trwały kolor

Profesjonalne farby do włosów są w pełni bezpieczne dla kondycji i struktury włosów. Dlatego też koloryzacja włosów przy ich pomocy nie działa negatywnie na zdrowie włosów.

Najwyższej jakości farby do włosów gwarantuję piękny i trwały kolor włosów, który będzie zdecydowanie bardziej odporny na szkodliwe działanie różnorodnych czynników zewnętrznych.

fantastyczny połysk

Fantastyczny połysk

nowoczesne technologie

Nowoczesne technologie

Ekskluzywne farby do włosów nie tylko zapewnią piękny, żywy i głęboki kolor, ale także miękkie i niebywale błyszczące włosy.

Profesjonalne i luksusowe farby do włosów powstały w oparciu o nowoczesne technologie i formuły, dlatego też nie tylko są bezpieczne dla włosów ale także zapewniają niesamowite efekty końcowe.

koloryzacja włosów i nie tylko

Koloryzacja włosów i nie tylko

rozwiązywanie wszelkich problemów

100% pokrycie

Ekskluzywne farby do koloryzacji włosów nie tylko zmienią kolor naszych włosów ale także dzięki innowacyjnym składnikom odżywią nasze włosy.

Najwyższej jakości farby do włosów pokrywają do 100% siwych włosów. Dlatego też zapewnią Tobie zawsze w pełni satysfakcjonujące efekty.


koszt dostawy produktówKoszty wysyłki? Zobacz Koszty wysyłki produktów
jak zamawiać produktyJak zamawiać? Zobacz jak zamawiać produkty opis
czas wysyłki produktówCzas wysyłki? Zobacz czas wysyłki produktów opis
profesjonalny produktProfesjonalny produkt!