widget system punktowy
20 tys. produktów w ofercie
Konkurencyjne ceny
Szybka wysyłka
98% Klientów poleca ten sklep

Ranking maszynek do strzyżenia

Maszynki fryzjerskie to bez wątpienia atrybut każdego fryzjera. Różnorodność współczesnych maszynek jest niebywale imponująca. Na rynku z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim znajdziemy maszynki, które różnią się od siebie pod wieloma względami. Jeśli chodzi o zasilanie, to mogą być to maszynki akumulatorowe, sieciowe, bateryjne lub akumulatorowo – sieciowe. Różnice mogą występować także pod kątem minimalnego poziomu strzyżenia oraz wyposażenia dodatkowego takiego jak: nasadki, dystansowe, oliwki, smary itp. Mimo wszystko nasz ranking obejmuje 10, naszym zdaniem najlepszych maszynek, które z pewnością doskonale się sprawdzą w codziennej pracy zawodowych stylistów.

10. MASZYNKA FOX TECHNO

Na 10 miejscu uplasowała się maszynka Fox Techno, która została wyposażona w ostrze ze stali nierdzewnej. Maszynka jest bezprzewodowa. Pracuje nieprzerwanie przez 45 minut. Ładuje się przez 8 H. Do maszynki dołączone zostały cztery nakładki. Warto zauważyć, że maszynka, posiada ergonomiczny kształt, który zapewnia przyjemną pracę.
maszynka 10

9. MASZYNKA FOX FLAMENCO

9 miejsce w naszym rankingu należy do maszynki Fox Flamenco, która w odróżnieniu od swojej poprzedniczki została wzbogacona o oporniki przeciw przeciążeniowe i pewnie dzięki temu też zajęła lepsze miejsce. Owe oporniki powodują, że maszynka jest bardziej wydajna i bezawaryjna. Niemniej jednak podobnie jak maszynka z dziesiątego miejsca ładuje się przez 8 godzin.maszynka 9

8. MASZYNKA MOSER EASYSTYLE 1881

Na 8 miejscu znajdziemy maszynkę Moser Easystyle 1881. Maszynka swoją pozycję zawdzięcza systemowi szybkiej zmiany noża. Dodam tylko, że ten model maszynki został wyposażony w nóż ze stali szlachetnej, który dzięki specjalnej technice szlifowania zapewnia precyzyjne cięcie.maszynka 8

7. MASZYNKA MOSER PRIMAT MODEL 1233

To czym wyróżnia się maszynka Moser Primat Model 1233 od swoich poprzedniczek to głównie ostrzem o szerokości 46 mm, które jest tak wytrzymałe i bardzo ostre. Jak twierdzi producent nadaje się nawet do strzyżenia zwierząt. Maszynka jest cicha, dzięki czemu zapewni komfortową pracę nawet najbardziej wymagającym osobnikom. Maszynka w naszym zestawieniu uplasowała się na 7 miejscu.
maszynka 7

6. MASZYNKA ERMILA BELLISIMA

6 miejsce bezsprzecznie należy do maszynki Ermila Bellisima, która posiada ultra nowoczesny silnik z systemem tłumienia hałasu. Dodatkowo maszynka gwarantuje 100 minut nieprzerwanej pracy i została wyposażona w ostrze Magic Blade, które stanowi połączenie ostrości brzytwy z ostrzem do degażowania. 5 poziomów strzyżenia oraz system kontroli szybkości Constant Speed to bez wątpienia największe zalety tej maszynki.
maszynka 6

5. MASZYNKA MOSER GENIO PLUS MODEL 1854

Na półmetku naszego zestawienia uplasowała się maszynka Moser Genio Plus Model 1854, która ową pozycję zawdzięcza między innymi dwóm wymiennym akumulatorom. Poza tym maszynka została wyposażona w kontrolkę LED informującą o potrzebie wymiany akumulatora wymiennego, dzięki czemu stanowi wspaniały wybór dla bardziej roztargnionych i zapominalskich stylistów. Maszynka gwarantuje 100 minut nieprzerwanej pracy, a ładuje się przez około 150.
maszynka 5

4. MASZYNKA PANASONIC ER-1611

4 miejsce należy do maszynki Panasonic ER-1611. Ta maszynka posiada innowacyjne ostrze typu X-taper Blade, które zostało wykonane z najwyższej klasy stali nierdzewnej. Maszynka gwarantuje niebywale precyzyjne strzyżenie. Dużą zaletą tego modelu jest szybkość ładowania, bowiem maszynka potrzebuje na ten proces zaledwie 1 godzinę. Trzeba przyznać, że to naprawdę niewiele.
maszynka 4

3. MASZYNKA MOSER CHROMSTYLE 1871

Na 3 znajdziemy maszynkę Moser Chromstyle 1871 sieciowo-akumulatorowa, która jest wyposażona w głowicę tnącą Magic Blade. Ponadto maszynka została wzbogacona w akustyczny system informowania o stanie naładowanie baterii. Trzeba przyznać, że producent miał pomysł.

maszynka 3
2. MASZYNKA OSTER C200

2 miejsce w naszym zestawieniu zajęła maszynka bezprzewodowa Oster 200. Dzięki czemu zaszła tak wysoko? Z pewnością to zasługa specjalistycznego pierścienia służącego do regulowania długości. Dodam jeszcze, że czyszczenie maszynki nie sprawia problemu, bowiem jej nóż jest zdejmowany. Nie oszukujmy się, to duże ułatwienie.
maszynka 2

1. MASZYNKA MOSER LI+PRO 1884

Pomimo tego, że maszynka Moser Li - Pro 1884 nie jest najdroższa, to absolutnie wygrała nasz ranking. Stało się tak między innymi dzięki głowicy tnącej New Magic Blade II , systemowi szybkiej zmiany noża a także funkcji szybkiego ładowania, dzięki czemu zdaję się być najlepszym wyborem dla profesjonalnych stylistów.maszynka 1